Aktuální akce pro děti i maminky

Koná se u Vás zajímavá akce? Sem s ní!

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
datum konání akce: 17.09.2017
město: Brno

Brněnské Divadlo ALDENTE vytvořilo další inscenaci s herci s Downovým syndromem; tentokráte na téma (ne)porozumění, na kterou vás srdečně zveme! Termíny jsou zvoleny tak, aby byly schůdné i pro mimobrněnské diváky.

Komorní skupina šesti herců s DS a tří profesionálů vytvořila nevšední divadelní projekt s názvem Who am I?, který se bude realizovat v alternativním prostoru Artbar Druhý pád na Kotlářské ulici v Brně (Vchod je po schodech dolů pár metrů od zastávky trolejbusu Pionýrská směr Mendlovo nám.) Představení trvá cca 50 minut a je určeno všem bez rozdílu věku, pohlaví, počtu chromozomů,... Nevadí nám, když někdo třeba s dítětem během představení odejde vedle, takže se nemusíte bát přijít i s malými dětmi. Po představení bude následovat (nepovinná) diskuse. Po premiéře navíc občerstvení a možnost popovídat si s ostatními rodiči dětí s DS. Na reprízách bude též možnost setrvat po skončení v přilehlém nekuřáckém baru a popovídat si, ale již zde nebude žádné občerstvení. Každý divák si sám určí výši vstupného (100/200/300 Kč; malé děti zdarma). Lístky na zářijová představení již lze rezervovat a sice zde:

Neděle 17. září v 16h

http://www.druhypad.cz/program/who-am-i-premiera/2017-09-17/16-00/?year=2017&;month=09&day=17 

Pátek 22. září v 18h

http://www.druhypad.cz/program/who-am-i/2017-09-22/18-00/?year=2017&;month=09&day=22

Vyzvednutí lístků je možné před představením, pokud by vám došel email, že máte lístky zaplatit do tří dnů, ignorujte ho prosím a vězte, že lístky máte rezervované.

Více informací na http://www.divadloaldente.czautor: Baby on line    Poslední změna: 08.09.2017 10:54:29
Předchozí článek Zábavné kurzy in-line bruslení v Monkey´s Gym Další článek LEGO KURZY BRICK BY BRICK
Diskuze
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce