Aktuální akce pro děti i maminky

Koná se u Vás zajímavá akce? Sem s ní!

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
datum konání akce: 08.09.2017
město: Praha

Děti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku

Lekce unikátního cvičení pro děti a volné hodiny plavání nabízejí v pátek 8. září 2017 v pražském Baby Clubu Juklík, kde najdete kromě bazénu s příjemně teplou vodou a spoustou atrakcí také moderní tělocvičnu Monkey´s Gym navrženou speciálně pro děti. V rámci Dnů otevřených dveří si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy, zatímco rodiče si odpočinou při dobré kávě.

- Od 14 do 18 hodin si můžete vyzkoušet 30 minutovou lekci v prostorách Monkey´s Gym pod vedením zkušených a milých lektorů. Vybavení dětské tělocvičny je vyrobeno speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu. Cvičit zde mohou děti už od 6 měsíců do 7 let. Ukázkové lekce jsou rozdělené dle věku dítěte, s dětmi do 2,5 let vždy cvičí i rodiče. A pokud se rovnou rozhodnete zakoupit pro svoji ratolest kurz cvičení pro semestr podzim/zima 2017, má pro vás Monkey´s Gym připravené malé překvapení.

Ukázková hodina cvičení pro děti je zdarma! Pořadatelé ale předpokládají velký zájem, proto je nutné si lekci rezervovat na http://www.monkeysgym.cz, kde najdete i podrobné informace k průběhu Dne otevřených dveří.

- Od 15 do 18 hodin si můžete zajít na volné plavání na neorganizované hodinové lekci, kdy na děti bude čekat příjemně teplý bazén a k dispozici vám budou i všechny pomůcky, které se v Baby Clubu Juklík používají při výuce. Cena za osobu, která půjde do vody je 150 Kč (pokud od září chodíte na pravidelné kurzy plavání do Juklíku, je cena 100 Kč za osobu). Kapacita bazénu je omezená a je nutno si místo rezervovat na tel. 251 610 441.

- V případě hezkého počasí se mohou děti vyřádit na krásně vybavené zahradě a rodiče si posedět u dobré kávy či koláčku.

 

Adresa: Baby Club Juklík a Monkey´s Gym, U Jezera 34, Praha 5

Více informací na:

>http://www.monkeysgym.cz
https://www.facebook.com/monkeysgym/?fref=ts

>http://www.juklik.cz
https://www.facebook.com/Juklik/?fref=ts

autor: markadlecova    Poslední změna: 22.08.2017 16:24:34
Předchozí článek Hořovické dožínky Další článek Monkey´s Gym pořádá ukázkové
hodiny cvičení pro děti zdarma
Diskuze
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce