Umělecká agentura Pragokoncert připravila pro děti z české Těšína a okolí vystoupení Michala Nesvadby s programem „Michalova brnkačka“. Vystoupení je připraveno na pátek 4.února v 17:00 hod. v sále Těšínského divadla v Českém Těšíně.
Aby si mohl Michal zabrnkat na nový hudební nástroj, potřebuje struny. Když mu je nepůjčí bendžo, harfa ani basa, rozhodne se, že si poradí sám. Přeci vymýšlet „světové“ vynálezy to je pro Michala „brnkačka“. Stejně tak i složit z not písničku, bude pro něj nakonec hračka!
V představení se objevuje velké množství rekvizit a inovací z Michalovy lepící pásky. Děti však Michala vždycky překvapí a tak všechny nápady a vynálezy chytré hlavičky brzy odhalí, nechybí při tom legrace, soutěže ani dynamické hudební skeče.
Michal je vždycky dobře NALADĚNÝ a tak "hraní" bude jistě zábava, poučení i potěšení, těšíme se na vás.
Související články
Aktuální testování
Aktuální soutěže
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
4 hlasy
77 %
17 hlasů
5 %
1 hlas
Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků