banner

Květnové svátky v Beskydech: Michelinská večeře i kurz etikety / Velké Karlovice - 30.04.2026

Nevíte, kam vyrazit na prodloužené květnové víkendy? Vydejte se do Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Ten připravil speciální sváteční program pro rodiny, gurmány i sportovce. Hlavním lákadlem jsou dvě události – galavečer s michelinským šéfkuchařem Romanem Paulusem a škola etikety s Ladislavem Špačkem.

Květnové svátky plné zábavy i odpočinku na vás tady čekají 30. 4.–3. 5. a 8. 5.–10. 5.

Den ve Spa hotelu Lanterna začnete ranní jógou nebo vyzkoušíte aqua fitness. Pokud zatoužíte objevovat krásy Beskyd, můžete vyrazit na tříhodinovou vyjížďku na elektrokolech – ty vám tady rádi půjčí, stejně jako hole na nordic walking. Zatímco vy budete odpočívat, o děti se postarají animátoři v nedalekém hotelu Horal. Tam večery zpestří cimbálová muzika (1. a 8. 5.), zatímco Lanternu rozezvučí tóny klavíru (2. a 9. 5.). Pro odpočinek jsou připravena dvě wellness centra, kam máte neomezený vstup. Přímo v hotelu Lanterna najdete L-Spa s krytým bazénem, vířivkou a saunovým světem. Můžete využít bezplatný shuttle, který vás doveze k nedalekým termálním bazénům Wellness Horal se spoustou atrakcí, velkým saunovým světem, kardio fitness a nabídkou exotických masáží. V obou wellness centrech budou probíhat vyhlášené tématické saunové rituály. A postarají se tady o vás i co se týká gastronomických zážitků. V restauraci Vyhlídka ochutnáte pětichodové degustační menu, na terase s výhledem si dopřejete aperitivo moment a zatímco ráno si přispíte (snídaně se podávají až do 11 hodin), večery si užijete ve vinotéce nebo lounge baru s živou hudbou. O prodloužených víkendech tady připravili dvě zajímavé akce.

Večeře s Romanem Paulusem (30. 4): Jeden z nejznámějších českých šéfkuchařů, který získal michelinskou hvězdu, v restauraci Vyhlídka připraví exkluzivní menu.

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem (1. 5.): Mistr etikety vysvětlí pravidla společenského chování a vše si hned vyzkoušíte v praxi u slavnostně prostřeného stolu.

Termín: 30. 4.–3. 5. a 8. 5.–10. 5.

Místo: Spa hotel Lanterna, Léskové 659, Velké Karlovice

Více na: www.valachy.cz

Fotogalerie

Sdílejte stránku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

15 %
18 hlasů

46 %
57 hlasů

17 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 124 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Zdravé těhotenství

Výživa, recepty a cvičení
Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho miminka! Zkuste to!
cena pouze u nás: 199 Kč
Zdravé těhotenství