Učení s dětmi

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Komerční sdělení

Učení s dětmi - diskuze

  • nemusim to s nima delat,ale delam..teda necham si cist od zvonilky,koukam jak pocita a obcas ji nekde na neco upozornim...prijde mi to normalni..s hopikem se obecne ucim odpoledne doma a je to na hlavu..kde elli kouma nad znamenky vetsi mensi nejakou chvili,on mi za pul minuty vysmahne 3 stranky v matematice a ani se na to nekoukne, v pisamce vztekle napise 2 stranky za maximalne 2 minuty a prcha a je nastvanej ,ze ho otravuji s blbostma 
    Liberte   | 04.11.2015 06:24:19
    Reagovat | URL příspěvku
  • Učení s dětmi
    Se starším synem zabírala na ZŠ příprava na další den denně zhruba 1 - 2 hodiny. S mladším to bylo vždy v pohodě - jen dohlédnout na úkoly a podepsat.
    Paradox je, že od září je starší syn na gymnáziu a já mám odpoledne téměř volno - najednou zvládá přípravu v pohodě sám.  
    Sunny   | 29.10.2015 09:54:18
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekVšechny diskuze

Poradna

Tabletka "po"

| Didi_lulu | 23.03.2017, 12:58

Chci se zeptat, 16. 3. 2017 jsem si vzala tabletku po, po 10 minutách od nehody. Po 3 dnech mě začalo bolet břicho, nejprve to byly mírné tlaky v podbřišku, teď je to spíše žaludek. Co to může být? Poraďte mi prosím.

Dobrý den, bolest žaludku by neměla s užitím postkoitální antikoncepce nijak souviset. Pobolívání v podbřišku není nic neobvyklého a může být následová krvácením po užití tabletky. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 23.03.2017, 18:45
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce