Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak maminky hodnotí sirup Immun44 pro podporu imunitního systému?

10 čtenářek Babyonline s dítětem ve věku od 3 let, které bývá často nemocné, otestovalo před nástupem do kolektivu a v jeho průběhu sirup Immun44 pro podporu imunitního systému. Testování sirupu probíhá v období srpen  říjen 2021. První záznam po měsíčním užívání vám všechny maminky sepsaly. Výslednou zprávu pak přineseme za měsíc.

Veronika: Immun44 zapůsobil na Františkovu imunitu a zvýšil chuť k jídlu

Před  měsícem se nám naskytla možnost otestovat vysoce kvalitní sirup Imunn44. Náš čtyřletý syn František bývá často nemocný. Obyčejná rýma mu pokaždé během dvou dnů přejde na průdušky a nastane jejich zúžení, odborně se tato nemoc nazývá obstrukční bronchitida. František začne mít obrovské problémy s dýcháním a musí být okamžitě převezen do nemocnice, kde ho na dětské jednotce intenzivní péče vždy přibližně týden dávají do pořádku. V poslední době jsme začali tyto stavy zvládat doma díky novému alergologovi a s novými léky problémy s dýcháním pomalu mizí. Ale i tak bývá syn často nemocný, není výjimkou nějaká viróza i dvakrát do měsíce. Už od začátků těchto problémů se snažím jeho imunitu posilovat různými doplňky stravy, které jsou určeny dětem. Immun44 mne velmi překvapil svým bohatým složením. Obsahuje všechny důležité vitamíny i minerály a navíc i vysoce hodnotný výtažek z aceroly, která je přírodním zdrojem vitamínu C. Františkovi podávám 5 ml každý den a v období, kdy byl nemocný, jsem dávku zvýšila na dvojnásobek. Synovi sirup velice chutná, lákavě voní po ovoci a František jej vždy s chutí vypije. Balení obsahuje i odměrku, díky ní je dávkování přesné. Velmi oceňuji přehledné informace na obalu. Text je stručný, obsahuje pouze to podstatné a nezdržuje člověka zbytečnými informacemi. Za celé období, kdy syn sirup užívá, byl nemocný pouze jednou, a to v začátku. Onemocněl opět klasickou virózou, která ovšem měla průběh velmi mírný. Takže z vlastní zkušenosti mohu říct, že sirup Immun44 skutečně funguje. Nyní František nastoupil do mateřské školy, kde zatím je bez absence. Takže jsem šťastná, že se mu imunita posílila. Kromě posílení imunity začal mít syn více chuti k jídlu. Testovat budeme i nadále a rádi opět předáme naše zkušenosti dál. Zatím moc děkujeme za možnost vyzkoušet tento malý zázrak.

Klára: Díky sirupu nebyl průběh nemoci tak silný, antibiotikům se tentokrát určitě vyhneme

Jsem maminka tří malých dětí – jednoho klučíka a dvou holčiček, které jsou velmi často nemocné. K sirupu jsem se dostala díky starší dcerce Nikolce. Má 4 roky a je měsíc co měsíc nemocná. Bohužel převážně nemoc ukončujeme antibiotiky. Vlastně za poslední dva roky měla antibiotika minimálně 15x. Zkoušeli jsme různé přípravky na imunitu. Měli jsme přípravky, jaké si maminky chválí, ale zároveň jsme zkoušeli i ty, které si nikdo nechválil, ale výsledky jsme žádné neviděli. Ovoce a zeleninu má ráda, o vitamíny tedy nouzi nemá, a přesto nám laryngitida, rýma a podobně není cizí.

Immun44 myslí na vše a obsahuje všechny vitamíny, které jsou potřeba. Častokrát se stalo, že dcerka sirup na imunitu nechtěla, protože jí nechutnal. Naštěstí Immun44 má příjemnou pomerančovou chuť, je sladší a dceři tím pádem velmi chutná. Hned první měsíc dceřina užívání onemocněl syn. Velmi nás to překvapilo, protože první byla vždy Nikola. Tentokrát vydržela celý týden, než nemoc od syna dostala také a díky sirupu nebyl její průběh tak silný, jako jsme u ní byli donedávna zvyklí. Nemoc ještě poraženou nemá, ale už teď vidím výsledky a je mi jasné, že antibiotikům se pro tentokrát určitě vyhneme.

Inzerce

Lucie: Kubíkovi Immun44 pomohl rychleji

Milé maminky a tatínkové,
jsem velice ráda, že jsem dostala možnost testovat sirup Immun44. Mé jméno je Lucie, je mi 40 let a můj syn Jakub, kterému jsou 4 roky, je ten, o koho tu jde především. Od svých dvou let syn trpí často nachlazením provázeným dlouhotrvajícím kašlem. V loňském roce nastoupil do školky a četnost onemocnění nabrala na intenzitě. Poté trávil více času doma než ve školce. Na podporu imunity jsem mu podávala různé dětské vitamínové želé bonbóny a sirupy. Zda to mělo nějaký vliv na jeho odolnost, je těžké soudit. Kuba doposud nikdy nebral antibiotika, vždy se vše zvládlo s pomocí přírodnějších variant. Testování začalo v bezproblémovém letním období, kdy Kuba běžně nemá zdravotní komplikace. Podáváme 5 ml sirupu denně a Kubíkovi moc chutná. Poslední týden v srpnu nastoupil do školky. Po prvním školkovém týdnu, v sobotu večer, měl Kuba vysoké teploty. Proto jsme zdvojnásobili dávku sirupu Immun44 na 10ml denně. V neděli už Kubíček teplotu neměl. Začala ale rýma a kašel. Dnes je to deset dní od prvních příznaků nemoci, Kuba je již bez rýmy a zakašle jen trochu po probuzení. Zatím mám dobrý pocit, že se z toho dostal oproti dřívějšku relativně rychle. Myslím, že by příští týden mohl do školky.

Katka: Sirup dětem moc chutná a zatím měly jen slabou rýmu

Milí čtenáři,
mám dvě děti – starší, které půjde do školy, bylo ve školce pořád nemocné - virózy, uši, mandle. Naštěstí jsem bývala doma s jeho mladším bráškou, takže jsem to nijak neřešila. Teď mi má jít do školky i ten mladší, tím pádem já půjdu do práce a děsí mě představa, že se to bude opakovat. Bohužel podporovat imunitu v zimě saunováním nebo bazénem nebylo vzhledem k pandemii možné, chodili jsme tedy na procházky a snažili se otužovat alespoň tak. Doplňky stravy jsem dávala čas od času a vyzkoušeli jsme jich nepřeberné množství. Antibiotika brával syn jen na uši, protože nemám ráda, když se do dětí cpou často. Přesto se snažím najít nějaký přípravek, který by imunitu podpořil pevněji a já mohla od dětí chodit bez obav do práce.

Když jsem se dozvěděla, že mohu testovat sirup Immun44, zaradovala jsem se. Zajímám se o zdravou stravu ve smyslu „od každého s mírou“, pěstujeme ovoce i zeleninu, rádi zavařujeme všelicos, a přesto mi děti pořád stůňou. Starám se o to, aby cokoli dětem dám, bylo v prvotřídní kvalitě a s co nejmenším množstvím dochucovadel a chemikálií. S obavou jsem nastoupila do práce a čekám, co se bude dít. Děti jsem připravila na to, že budou dostávat něco moc nedobrého a ukázala každému jeho lahvičku.  Protože jsou zvyklé na ledasco, neprotestovaly. Nejen k mému překvapení, ale k překvapení i dětí jsme zjistili, že sirup je moc dobrý a dětem moc chutná. Dokonce by klidně překračovaly doporučené dávkování, takže je musím brzdit :-). Sirup je meruňkový a to je jedna z našich nejoblíbenějších příchutí. Zatím kolem nás létají marodi, my měli jen slabou rýmu, kterou jsme hravě zvládli. Nejvíce super je, že součástí balení je malá odměrka, ze které se dá sirup rovnou pít, takže z lahvičky naleji a dítě si vypije. Lahvičku uchovám a odměrku dám do myčky. Další výhodou je, že sirup nechutná jako lék, ale spíš nějaká sladká šťáva nebo sirup.

Lucka oceňuje široké spektrum vitamínů, dcera nebývá už tolik unavená

Milí rodiče, jsem maminkou tří dětí. Nejstarší dcera Sandra (16) trpí polycystózou obou ledvin s mnohočetnými cystami různých velikostí, cystou na mozku v oblasti očních nervů, špatným imunitním systémem, šedým zákalem, poruchu růstu aj. V souvislosti s výše uvedeným bývá v období podzim-zima často nemocná, nachlazená a celkově se stupňuje únava. Co se týče doplňků stravy používaných dcerou, zařadili jsme ke zdravému jídelníčku bohatému na vitamíny užívání Aloe Vera, Omega3, tinktury z ostropestřce, brusinky v sušené variantě a také bylinné čaje, kdy Omega3 a Aloe Vera je používáno na denní bázi nyní společně se sirupem Immun44. Tímto užíváním doplňků stravy se snažíme předcházet braní antibiotik v případě nemoci, předcházíme případným zánětům močového měchýře a ostatním nemocem, které by vedly až k případné hospitalizaci, což by nejen dceři značně ztížilo celkový život. Dcera je sledována ve třech odborných ambulancích a také je vedena v registru k transplantaci a skloubit vše co tělo potřebuje, čemu se naopak vyvarovat atd., není v mnoha případech jednoduché, proto je pro nás prevence tím nejdůležitějším.

Nyní při užívání sirupu Immun44 byly vysazeny veškeré ostatní přípravky, které nebylo jednoduché zkombinovat, a proto mohu zhodnotit vliv čistě testovaného produktu na celkový stav dcery. Snížila se únava, kdy jsem kvůli brigádě a nyní již také škole předpokládala pravý opak. Dcera nebývá tolik unavená. Chuť sirupu je dle dcery z počátku sladký, ale následně údajně přechází v mírnou kyselost, což jí naprosto vyhovuje, jelikož sladké chutě nemá příliš v oblibě. Údajně zůstává příjemná chuť a pocit v ústech i po zapití.
Maminkám, ale také ostatním, kteří mají sníženou imunitu, trpí únavou či anémií, vřele doporučuji pro vysoké spektrum obsažených vitamínů. Velmi oceňuji, že je obsaženo spektrum vitamínu B, a ne příliš vysoká ani nízká hodnota jódu, čili nám odpadá braní přípravků zvlášť. Jako jedinou nevýhodu bych já osobně viděla pouze velikost balení. Kvůli zvýšené zátěži imunitního systému dcery a vyšší potřebě obranyschopnosti jsem zvolila plnou dávku na den, čili 20 ml a pouze z tohoto důvodu bych já osobně uvítala větší balení. Ostatní nemohu posoudit, ale dcera je spokojená, že si nemusí hlídat, aby si průběžně vzala za den vše, co má doporučeno, ale pouze ráno odměrku sirupu.

Inzerce

Vladka je se sirupem zatím spokojená, největší zkouškou bude nástup do školky

Milé maminky,
mé jméno je Vladka, je mi 33 let a jsem maminkou tříletého Pavlíka, který nedávno oslavil své narozeniny, ale nebylo vůbec jednoduché najít den, kdy synovi bylo dobře, aby si oslavu v rodinném kruhu užil. Na jaře jsme celá rodina prodělali infekci Covidem-19 a náš syn měl bohužel nejhorší průběh, měl horečky, zánět spojivek, urputnou rýmu, únavu a kašel, který ho trápil ještě dlouho poté, a to hlavně v noci. Poté měl i střevní problémy a měsíc po infekci se nakazil znovu, měl 4 dny vysoké horečky překračující i 40 stupňů a my jsme byli zoufalí. Dva týdny nato chytil velkou rýmu, nejspíše na zápisu ve školce. Měl velmi oslabenou imunitu a my jsme se báli s ním kamkoliv jít, aby opět něco nechytl. Dříve býval většinou zdravý. Antibiotika naštěstí zatím nebral. Užívali jsme vitamín C a chodili hodně na sluníčko kvůli tvorbě vitamínu D.

Sirup Immun44 má oranžovou barvu, je viskózní a velmi chutný. Synovi ho dávám do ranního mléka. Vypije ho bez problémů. Začali jsme s užíváním 1. 8. a syn je od té doby zdravý. Byli jsme o prázdninách hodně venku, na chalupách, ve stanu, na kole, a syn nikdy neonemocněl. Jiné doplňky stravy neužíváme. Dle mého soudu je tedy sirup velmi dobrý, mně osobně velmi chutná a synovi, zdá se, prospívá. Největší zkouška bude však synův nástup do školky a kolektivu dětí – doufám, že zde sirup pomůže a syn nebude příliš nemocný. Zatím jsem se sirupem moc spokojená, složení vypadá opravdu kvalitně a určitě bych ho ostatním maminkám doporučila.

Romana: Dcera oceňuje nepřeslazenou chuť a žádná nemoc ji zatím neskolila

Milí rodiče, předem chci poděkovat Babyonline.cz za možnost opět testovat produkty pro tyto stránky. Tentokrát jsem spolu s dcerkou Martinkou, narozenou v únoru 2017, testovaly sirup Immun44. Martinka začala v loňském roce chodit do školky. Když bývala se mnou doma, nebyla nemocná skoro vůbec. Po nástupu do školky ale začalo peklo. Každý měsíc rýma, která se u nás předávala mezi Martinkou, mladší dcerkou Verunkou a mnou. Zkoušela jsem různé sirupy, ale ty byly neskutečně sladké a ne moc chuťově dobré, takže je dcerka odmítala po pár dnech pít. Proto nás Immun44 všechny mile překvapil, je velmi chutný a není tak sladký. Martinka tomu říká, že pije mrkvičkovou šťávu a každé ráno se o svůj sirup hlásí.

Sirup se prodává ve 300ml balení. Na obale je uvedeno i dávkování v případě zásobení imunitního systému a také v případě, kdy potřebujeme imunitní systém podpořit v době jeho zátěže. Tento sirup mohou užívat děti od 3 let. Horní hranice užívání není stanovena. Z obalu je patrné, že tento sirup je vhodný pro všechny věkové kategorie. Velkou výhodu vidím v tom, že sirup nemusím uchovávat v lednici. Další plus je, že neobsahuje ani lepek, ani laktózu, tudíž by měl být vhodný i v případě potravinových alergií. Immun44 obsahuje Plantovir - komplexní směs polyfenolů, jež se získávají extrakcí z vysoce hodnotných rostlin. Slouží, stejně jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky kombinované a dávkované dle potřeb imunitního systému, k nutričnímu zásobení imunitního metabolismu.

Inzerce

Užíváme celý měsíc a zatím musím zaklepat, žádná nemoc nás neskolila. Uvidíme však s nástupem do školky a změnou počasí.

Lenka: Holčičkám sirup moc chutná, ale až nástup do školky ukáže

S velikou radostí jsme přivítali, že jsme byli vybráni k testování přípravku Immun44. Máme dvě dcerky (5 a půl roku a 2 a půl roku). Starší dcera Kristýnka byla jako malá zdravá, občas měla jen běžnou rýmu a kašel. Od té doby, co začala chodit pravidelně do školky, měla co 14 dní kašel, rýmu i záněty průdušek. Vždy jsme to zvládli bez antibiotik, naštěstí netrpí na vysoké teploty, ale třeba 3 týdny byla doma, poté šla do školky a do týdne byla nemocná zase. Po poradě s naší dětskou doktorkou jsme začali používat sirupy, vitamíny a čaje na posílení imunity. Koupili jsme domů i inhalátor. Prostě jsme se ji snažili z toho rychle dostat a vyzkoušeli kde co, ale jakmile se vrátila do dětského kolektivu, byla do pár dní znovu nastydlá. Proto jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet Immun44, který jsme vůbec neznali.

Z balíčku jsme měli všichni radost, dcerky ho chtěly začít hned testovat a nejraději by vypily celou lahvičku najednou. Vysvětlila jsem jim, k čemu sirup slouží a těšily jsme se na začátek srpna, kdy sirup začneme testovat. Holčičkám moc chutná a vždy se na svou dávku moc těší. Starší dcera je zvyklá brát doplňky stravy včetně sirupů, takže neměla žádný problém přejít na Immun44. Protože začala chodit do školky až od 1. 9. 2021, zatím nemohu posoudit, zda užívání sirupu pomáhá či nikoli a zda jí to podpořilo imunitu, protože byla doma a naštěstí od jara 2021 nebyla nemocná ani nijak výrazně nastydlá. Ale myslím, že vlastnosti sirupu se ukáží tak do týdne či 14 dní, kdy po návštěvě školky vždy onemocněla. Na žádné nevýhody jsme po měsíci užívání sirupu zatím nepřišli.

Inzerce

Květka: Jozefínka se na sirup každé ráno moc těší

Milí rodiče, jmenuji se Květka a je mi 31 let. Mám 2 úžasné holčičky, čtyřletou Jozefínku a dvouletou Leontínku. Jozefínka chodí do školky od svých 3 let, ale bohužel často trpí na nachlazení, rýmu, horečky a kašel, takže není výjimkou, že má 2x antibiotika v jednom roce. Naneštěstí tyto „drobné nemoci“ často přenese i na svou mladší sestřičku, takže se to pak táhne i 3 týdny, než se z toho holčičky dostanou. Do této doby jsme dcerce žádné doplňky stravy nedávali. Kvůli této skutečnosti a pandemii byla ve školce všeho všudy párkrát v měsíci. Navíc je Jozefínka strašně společenský tvoreček, takže pokaždé, když onemocní, tak mi doma pláče, proč nemůže do školky za dětičkami a kdy už tam konečně bude moct zase chodit. Proto jsem se nadchla při možnosti testovat produkt Immun44® sirup 300 ml. Jedná se o doplněk stravy s rostlinnými výtažky, PHYTO-PANMOLl®-vitamíny a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému.

Dne 1. 8. 2021 jsme začaly s testováním produktu Immun44® sirup 300 ml.  Naneštěstí hned tři dny poté nám obě holčičky dostaly opět horečky, hnisavou rýmu a kašel. S paní doktorkou jsme nechaly holčičky pouze na sirupech proti kašli a nasadily antibiotické kapky do nosánku spolu se spreji s mořskou vodou a v případě horečky dětské přípravky na její snížení. Po 14 dnech nelepšícího se stavu (spíše naopak) holčičky opět dostaly antibiotika na týden. Takže jsme přestaly přípravek na tento týden užívat. Po dobrání antibiotik a opětovném pokračování v braní výrobku Immun44® sirup 300 ml se holčičkám opět vrátilo zdraví. Nemyslím si, že by Immun44® sirup 300 ml mohl za tak krátkou dobu předejít tomuto onemocnění obou holčiček, takže nepřestávám věřit, že nám tento výrobek po delší době užívání pomůže. Dokonce Jozefínka si ho ihned zamilovala, protože má příjemnou příchuť něčeho mezi multivitaminem a pomerančem. Takže každé ráno, hned jak vyleze z postele, mi říká, abych jí nezapomněla dát zase ten džusík. Dokonce jsme jeli karavanem na dovolenou na Slovensko, kam jsme Immun44® také vzali s sebou, protože Jozefínka se na něj každé ráno těší a už je naší zaběhlou rutinou. Navíc holčičky jsou opět zdravé a Jozefínku čeká od příštího týdne nástup do školky, tak se těším na to, až konečně bude moci chodit každý den. A hlavně já budu šťastná, že obě mé holčičky jsou zdravé a můžou se venku na zahradě těšit z krásného počasí.

Šárka: Dceři Immun44 chutná a zatím nebyla nemocná

Ahoj, jsem maminka Šárka, je mi 36 let a mám dceru Veroniku, které je 9 let. Před 2 lety měla poprvé v životě po návratu z dětského tábora angínu a antibiotika. Jinak mívá občas kašel, rýmu. Závažně se naštěstí s ničím neléčí. Letos po návratu z tábora měla střevní potíže a rýmu. Sirup Immun44 užívá denně ráno k čaji a žádná choroba zatím na dceru naštěstí neskočila. Tak snad to bude nadále i v podzimním období dobré. Dokonce pije sirup dobrovolně a i sama si ho nalije do nádobky. O vitamíny typu gumové či cucací už moc nestojí. Sirup má zvláštní sytou barvu, ale dceři chutná a proto bych ho doporučila dalším maminkám.

Co maminky testovaly?

Immun44 sirup 300 ml

Immun44® sirup 300 ml je doplněk stravy s rostlinnými výtažky, phyto-panmol®-vitamíny a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému.

Immun44® sirup přispívá k:

- normální funkci imunitního systému

- flexibilitě imunitního systému

- odolnosti imunitního systému

 

Přednosti přípravku

 • vyvinut speciálně pro potřeby imunitního systému
 • stimuluje syntézu protilátek v těle
 • obsahuje antioxidanty, které neutralizují radikály
 • lídr v segmentu v Rakousku
 • obsahuje Plantovir® = výtažek z Cistus incanus (skalní růže) - komplexní směs tzv. polyfenolů – sloužících k zásobování imunitního systému
 • obsahuje PHYTO-PANMOL® = biologicky aktivní vitamíny z přírodních zdrojů
 • pro celou rodinu = od dětí až ke starším
 • pro všeobecné zásobování imunitního systému a k zásobování imunitního systému při imunologickém stresu
 • efektivní, komplexní, bioaktivní složení (není žádný srovnatelný výrobek na trhu)
 • provedeny dvě studie u dětí v mateřské škole a zaměstnanců nemocnic v Rakousku
 • pomáhá tělu dobít a udržet "imunitní baterií"

Více na www.immun44.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování sirupu Immun44! - diskuze

Poradna

Ultrazvuk

| Ajinka1515 | 12.10.2021, 11:31

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená dvojka na ultrazvuku viz foto. Děkuji

Dobrý den,

takto těžko hodnotit bez možnosti komplexního ultrazvukového vyšetření, nicméně to vypadá, že lékař jen omylem "odkliknul" další značku, která nic neznamená. Pro Váš klid se při další kontrole optejte, zda je vše v pořádku.

Hezký den

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 12.10.2021, 21:34
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×