Inzerce
Inzerce
Inzerce

Otestujte Bactoral s vitamínem D na podporu imunity

Máte doma usoplence od září do března? Chodí Vaše dítě do mateřské školy vždy týden, a pak je dalších 14 dní doma? Trápí Vás jeho krk, nos nebo uši? Vyzkoušejte patentovaná orální probiotika Bactoral cucavé tbl. nebo Bactoral baby sáčky!

Aktivní péčí o dutinu ústní (bránu vstupu většiny infekcí dýchacích cest), můžete zásadně ovlivnit složení ústního mikrobiomu. Patentovaný kmen bakterie Streptococcus salivarius K12 dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní a nedovolí nežádoucím druhům se množit.

Inzerce
 

Co budete testovat?

 • Bactoral baby 30 sáčků pro děti od 1 roku
 • Bactoral cucavé pastilky pro děti od 3 let a dospělé

Bactoral s vitamínem D na podporu imunity

30 sáčků
Doplněk stravy pro děti od 1 roku
Obsahuje patentované probiotikum a prebiotikum

 

První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikrobioty krku, dutiny ústní a středouší.

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část dýchacích cest již 3 dny po prvním podání a udrží se na nich ještě 32 dní po vysazení. Vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Kdy užívat Bactoral?

Inzerce
 • vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobiom do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší
 • po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu  
 • vždy, když potřebujete posílit imunitu

Dávkování: 1 sáček 1x denně nejlépe večer po jídle. Odtrhněte svár sáčku na označeném místě a obsah sáčku nasypte do malého množství vlažného mléka nebo jiného nápoje, nejlépe v kojenecké lahvi (teplota nesmí překročit 40°C). Po rozpuštění obsahu umožněte dítěti nápoj pomalu vypít po lžičkách nebo prostřednictvím savičky s menším průtokem, čímž se zajistí vhodný kontakt probiotické kultury se sliznicí. U dětí od 3 let lze obsah sáčku nasypat přímo do úst (Zabraňte vdechnutí!) a nechat volně rozpustit v ústech. Poté alespoň 30 minut nejíst a nepít. Je důležité udržet obsah sáčku co nejdéle v ústech, aby se bakterie Streptococcus salivarius K12 mohla na sliznicích usadit. Pro urychlení kolonizace lze užívat 1 sáček 2x denně po jídle. Bactoral Baby není vhodné kombinovat s antibiotiky. Naopak jej doporučujeme nasadit ihned po dokončení antibiotické léčby s cílem doplnění přátelského mikrobiomu sliznic dutiny ústní. Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral baby užívat dlouhodobě 1 sáček denně bez přerušení.

Aktivní látky v 1 sáčku:

Inzerce

 

Složení:
maltodextrin,  fruktooligosacharidy (plnivo, prebiotikum), Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aróma, cholekalciferol

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 1 roku, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Distributor pro ČR a SK: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Hmotnost obsahu: 45 g

Více na: https://bactoral.cz/

Jak a kdy budete testovat?

Testování doplňku stravy bude probíhat po dobu 3 měsíců v období konec srpna – listopad 2022! Výsledkem bude zaslání 3 vyhodnocení po 1 měsíci a po 2 a po 3.

Chcete se do testování zapojit?

Nyní máte možnost! Stačí nám do 26. 6. 2022 napsat na lenka.kozlova@babyonline.cz

 • krátké představení
 • věk dítěte
 • zdravotní stav dítěte
 • četnost užívání antibiotik v předchozím roce
 • s jakými problémy nejčastěji navštěvuje lékaře
 • zda dítě bere jiné doplňky stravy, jaké, s jakým výsledkem

Vybraným účastnicím se ozveme s dalšími informacemi.

Tým Babyonline

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Otestujte Bactoral s vitamínem D na podporu imunity - diskuze

Poradna

Menstruace

| Vanesa19 | 12.06.2022, 01:19

Dobrý den , beru antikoncepci Bonadea 3 roky.
Ale jednou jsem jsem si dala od prasku klid na měsíc, a pak jsem je chtěla zas nasadit ale zapomněla jsem jak se užívaj když jsem si přečetla příbalový leták tak jsem to tam špatně pochopila protože tam bylo napsany že po poslední tabletě do 2 nebo do 3 dnů se dostaví menstruace a myslela jsem si že mám hned pak začít brát prášky a brala jsem to takhle rok bez pauzy ...a dnes jsem si ten leták přečetla znovu protože jsem se ptala známý jak to bere ona a zjistila jsem že jsem to brala celej rok špatně bez pauzy . Po skončení plata jsem vždycky čekala až to dostanu a jakmile jsem to dostala během těch 2 -3 dnů jsem hned nasadila další plato...
Nevím co teď dělat jestli nebudu mít skrz to nějaký zdravotní problémy...
Budu moc ráda za odpověď ...

Dobrý den,

pokud kontroly u Vašeho gynekologa jsou v pořádku a vy sama žádné potíže nemáte, tak nějaké trvalé následky chaotického užívání hormonální antikoncepce se mi jeví nepravděpodobné.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 14.06.2022, 22:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×