Inzerce
Inzerce

Andrea: Praktické, módní, hravé a hlavně bezpečné! 

Milí čtenáři,

na testování nových polarizačních brýlí od Suavinex jsem se velmi těšila, jelikož jsem již delší dobu zvažovala, zda synovi, kterému v tu dobu bylo 13 měsíců, sluneční brýle na léto pořídit. Nechtěla jsem žádné levné brýle z nákupních řetězců, ale opravdu kvalitní brýle, které by jej dokázaly před sluncem spolehlivě ochránit. Když tedy Suavinex přišel s touto novinkou, navíc i pro nejmenší děti od 1 roku, neváhala jsem a testování ráda přijala.


Brýle jsou v praktickém pouzdře, které chrání proti poškrábání

Když brýle Suavinex přišly, byla jsem z nich opravdu na první dojem velmi nadšená – jak po designové stránce, tak i zpracováním. Praktické balení v pouzdře bylo třešničkou.

Inzerce

U brýlí jsem požadovala, aby byly co nejvíce pro dítě bezpečné

Suavinex brýle jsou polarizační a čočky mají UV400 filtr, který chrání před UVA i UVB záření. To jsem kromě známé značky Babiators na trhu jinak nenašla. Cena je však u Suavinex brýlí poloviční, což je velký rozdíl!

Suavinex brýle jsou pohodlné a prakticky nerozbitné

Nejvíce mě u Suavinex brýlí překvapila hmotnost, jsou opravdu velmi lehké a flexibilní, takže se snadno přizpůsobí i těm nejmenším. Plastové zpracování a ohebnost obrouček dělají brýle prakticky nerozbitné, což každý rodič velmi ocení. Musím říct, že i když je syn často sundává a nasazuje, jejich tvar se vůbec nezměnil. Párkrát také skončili na zemi a bez škrábance. Jsou tedy odolné a uzpůsobené na častou manipulaci.

Stylový design brýlí v zářivých barvách

Suavinex nabízí brýle v mnoha líbivých barvách a designech. Já zvolila zelené hranaté a jsou opravdu módní, hravé a přitom elegantní! Hodí se ke všem outfitům a dítě doslova rozzáří!

Synovi brýle nasazuji v letních dnech při procházkách a také v bazénu, abych jej co nejvíce ochránila. Někdy je snese, jindy zase ne, ale vzhledem k jeho věku je to ještě hodně o zvyku, důležité je tedy vytrvat a pomalu syna zvykat na novou věc.

Inzerce

Příští léto pořizujeme znovu!

Pokud tedy jako já váháte s pořízením slunečních brýlí, mohu vám Suavinex jen doporučit. My příští léto určitě pořídíme znovu, jen už nejspíše ve větší velikosti. :-)

Krásné léto všem,

maminka Andrea

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Praktické, módní, hravé a hlavně bezpečné! - diskuze

Poradna

Oteklé a červené oko

| gnikol12 | 03.10.2022, 09:01

Dobry den,
Dcera (14denní) už má přes týden červené, oteklé očičko… dětský lékař nám předepsal kapičky Gentamicin WZF Polfa, kapat co nejčastěji a po zlepšení pozvolna během dne, plus masírovat kanálky. I po týdnu oko stále oteklé a červené, vytýká hnis.. je vidět, že ho lépe otevře, ale dělá mi to starost. Není to třeba spíše alergická reakce (po těle žádné flíčky nemá) než zánět spojivek? Děkuji za odpověď

Dobrý den. Podle fotografie nelze spolehlivě posoudit, kontaktujte očního lékaře.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 09:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×