banner

Recenze: Testování antikolikové láhve a dudlíku ZeroZero od Suavinex 2022

Pět maminek s miminky do dvou měsíců s námi otestovalo set od Suavinex - dudlík a antikolikovou kojeneckou láhev Zerø.Zerø™. Jak testování dopadlo?

Které maminky sadu antikolikové láhve a dudlíku Suavinex testovaly?

Co maminky testovaly?

Maminky testovaly sadu, která obsahuje antikolikovou láhev Zerø.Zerø™ 180 ml A + Dudlík Zerø.Zerø™ Fyziologický -2/2M.

 

SUAVINEX ZERO ZERO antikoliková láhev 180 ml A

Láhev obsahuje váček proti bolestem bříška s adaptabilním průtokem (A), kterou ocení také ty maminky, které chtějí kombinovat krmení kojením spolu s krmením z láhve. Tento patentovaný silikonový váček se stahuje v závislosti na tom, jak dítě saje, stejným způsobem jako u mléčných žláz. Díky vzduchu, který se nachází v prostoru vnější strany váčku, dochází uvnitř k vytváření vakua, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Díky této absenci bublin nevznikají u dítěte bolesti bříška způsobené plynatostí a stejně tak nedochází k oxidaci mléka a ztrátě důležitých výživných látek.

 

Dudlík ZERO ZERO -2/2M

Je vhodný pro citlivou pokožku a je vyroben ze 100% lékařského silikonu. Určený pro děti předčasně narozené ve velikosti -2/2M. Mini velikost je vhodná pro drobný obličej dětí s nízkou porodní hmotností. Dudlík má speciální odvětraný tvar, díky němuž nedochází k podráždění jemné pokožky. Tvar savičky je neinvazivní, který respektuje přirozenou potřebu kojení. Speciálně vyvinutý ultraměkký silikon s texturovaným povrchem napodobuje pocit a konzistenci mateřské bradavky.

Více informací na www.crystalbaby.cz

Jak dlouho maminky produkty ZERO ZERO testovaly?

Balíček od Suavinex maminky testovaly po dobu 1 měsíce.

Tým Babyonline

Testování antikolikové láhve a dudlíku ZeroZero od Suavinex 2022 - diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

Poradna

Dobrý deň, 

ja by som sa chcela opýtať aká je Vaša skúsenosť s pôrodom pri vrodenej AV blokáde II. stupňa s prechodmi do III. stupňa? Viem, že je nutná individuálna konzultácia s kardiológom, ale zaujímalo by ma, či sa pri takejto diagnóze v praxi preferuje skôr sekcia alebo prirodzený pôrod, a či je pri ňom štandardne potrebný neustály monitoring aj prítomnosť kardiológa ?

Dobrý den, 

velmi bude záležet na pracovišti, kde bude porod veden, nicméně důslednou monitoraci plodu považuji za minimum.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
16 hlasů

46 %
54 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 117 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Zdravé těhotenství

Výživa, recepty a cvičení
Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho miminka! Zkuste to!
cena pouze u nás: 199 Kč
Zdravé těhotenství