Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Tereza: Dudlík NUK MommyFeel nám zachránil plno probrečených chvil

Krásný den, čtenářky, 

byla jsem vybrána jako jedna z maminek, která dostala možnost testovat nový dudlík NUK MommyFeel od značky NUK. Značka NUK mě oslovila hlavně tím, že se jedná o kvalitní německou značku, která je na trhu již dlouhá léta a má široký výběr i jiných produktů zaměřených na celkovou péči o miminka.  

Silikon dudlíku NUK MommyFeel se podobá pokožce

Do testování jsem se zapojila hlavně proto, že moje dvouměsíční dcera odmítala dudlíky různých značek a žádný jí nevyhovoval. Značku NUK jsme vyzkoušely až v rámci testování. Poprvé, když jsem vybalila dudlík NUK MommyFeel, jsem byla příjemně překvapena tím, jak je silikon měkoučký a jak moc se podobá pokožce. 

Dudlík NUK MommyFeel má tvar jako maminčin prs

Design dudlíku NUK MommyFeel, který nám zachránil plno probrečených chvil,  je přizpůsoben tak, aby vypadal jako maminčin prs. Po bližším prozkoumání jsem zjistila, že jeho tvar je celkově úplně jiný než u dudlíků, které jsme vyzkoušeli. Jeho tvar je uzpůsoben tak, aby děťátko mohlo bezproblémově dýchat a neotlačoval se v okolí úst, a tím dráždil dětskou pokožku. Dále jsem si prostudovala vědeckou studii, ze které vyplynulo, že tento dudlík NUK MommyFeel má tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra oproti jiným tvarům dudlíku. Dočetla jsem se také, že tento dudlík NUK MommyFeel doporučují i porodní asistentky a laktační poradkyně, protože nenarušuje proces kojení, což ve mně vyvolalo pozitivní reakci a o to víc jsem se těšila na testování. 

Box na dudlíky NUK MommyFeel je velký pomocník

Dudlík NUK MommyFeel jsem nejprve sterilizovala, což bylo velice jednoduché. Dudlíky jsou zabalené v odolném boxíku, který slouží nejen k jejich uchování, ale i ke sterilizaci, tudíž můžeme krabičku používat opakovaně. To je pro mě praktické, nemusím mít zvlášť krabičku například na cestování a zvlášť na sterilizaci. Boxík stačilo naplnit vodou a vložit do něj dudlíky. Následně pak dát na několik minutek do mikrovlnné trouby. A bylo hotovo a nachystáno na testování.

Dcerka díky dudlíku NUK MommyFeel méně pláče a je spokojenější

Byla jsem natěšená na testování, ale i skeptická, protože každý z dudlíků, který jsem dcerce dala, hned letěl z jejích úst ven. Dcerka se zpočátku jen na dudlík NUK MommyFeel dívala a po chvilce začala jakoby otvírat ústa, a tudíž jsem jí ho do nich vložila. Poprvé ho hned vyplivla, aniž by zkusila dudat. Napodruhé jsem jí dudlíkem jezdila okolo pusinky, až ji otevřela. Dudlík přijala a chvíli si s ním jakoby pohrávala, a poté začala dudat. Dudání trvalo krátce a několikrát jsme proces opakovaly. Ale nyní si již dudlík kdykoliv vezme a je schopná i delší dobu dudat a usínat s dudlíkem, což jsem do této doby neznala. Dcera momentálně méně pláče a působí s dudlíkem spokojeněji, dokáže se snáze uklidnit.  

Inzerce

Dcera je schopná se i nadále bezproblémově přisát k prsu

A musím z vlastní zkušenosti říci, že dudání tohoto dudlíku NUK MommyFeel nijak nenarušilo naše kojení a dcera je schopná i po bezprostředním dudání se bezproblémově přisát k prsu. Byla jsem mile překvapena, jak málo stačilo k tomu, aby dcera dudlík NUK MommyFeel přijala. Nyní jsem jí zkusila nabídnout i dudlík jiné značky, ten ale odmítla a přijímá pouze dudlík MommyFeel, který teď vozíme všude s sebou. 

Děkuji vám za dudlík NUK MommyFeel, který nám zachránil plno probrečených chvil a vztahy s naštvanými sousedy. :)

Maminka Tereza

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Maminka Tereza: Dudlík NUK MommyFeel nám zachránil plno probrečených chvil - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×