Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Eliška: Mléko Nutrilon 4 vidím jako vhodnou volbu, když už nemůžete kojit

Hodnocení po měsíci testování

Milé čtenářky, 

dcerku jsem téměř výhradně kojila do 2 let. Věřím, že mateřské mléko je to nejlepší, co jsem jí mohla nabídnout, a proto jsem v následném výběru batolecího mléka chtěla sáhnout po značce a složení, kterým mohu důvěřovat.

Inzerce

Vždy jsem byla s Nutrilonem spokojená

Mléko Nutrilon jsem používala již jako dokrm v náročnějších obdobích kojení a vždy jsem s ním byla spokojena. Dceři mléko chutnalo a nepozorovala jsem žadný negativní vliv mléka na její zažívání. Prospívala s ním velmi dobře.

Nyní dcera čerstvě nastupuje do školky, a proto jsem po jejím odstavení hledala mléko, které by jí nejen chutnalo, ale také podpořilo zdravý vývoj jejího těla, mozku a především na co největší posílení její imunity. 

Inzerce

Mléko Nutrilon je dobrá volba

 

Batolecí mléko Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK obsahuje vitaminy A, C, a D, vápník, železo, Omega 3 mastné kyseliny a navíc také směs prebiotik GOS/FOS, což z něj pro mě udělalo ideálního adepta po skončení kojení aktivního dvouleťáka.

Inzerce

Po prvním měsíci testování tohoto batolecího mléka mohu říci, že své volby nelituji.

Mléko neláká pouze svým složením, ale dceři také velice chutná. A i když se malá v noci budí stále stejně jako dříve, jsem ráda, že ji v těch chvílích mohu nabídnout mléko speciálně vytvořené pro děti jejího věku, které ji v sychravém počasí a mezi ostatními dětmi ve školce pomůže.

Inzerce

Uzavíratelné balení je praktické a hygienické

Já a můj manžel navíc oceňujeme designové, praktické, dobře uzavíratelné a recyklovatelné balení mléka. A také možnost prakticky a hygienicky zacvaknout odměrku v horní části plechovky. To vše ještě více usnadňuje přípravu batolecího mléka, při níž se téměř nemusíme bát kontaminace vlhkostí či bakteriemi.

Mléko navíc neobsahuje palmový olej, což ocení nejen zarytí ochránci přírody. 

Nyní je před námi druhý měsíc testování batolecího mléka Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK™, přičemž část tohoto období strávíme s rodinou na dovolené v Africe.

Věřím, že ani tady mě mléko nezklame.

Maminka Eliška a Klárka 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Maminka Eliška: Mléko Nutrilon 4 vidím jako vhodnou volbu, když už nemůžete kojit - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×