Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Martina: Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle

  1. Hodnocení po týdnu testování
  2. Hodnocení po měsíci testování

Hodnocení po týdnu testování

Zdravím všechy maminky a tatínky portálu Babyonline!

Z testování ochranného krému Linola Face jsem byla nadšená

Jmenuji se Martina a ráda bych vám představila krém Linola Face, který jsem dostala v rámci testování. Jak jistě víte, Babyonline nabízejí různé produkty pro rodiče k možnosti vyzkoušení a já byla přímo nadšená, když jsem narazila právě na tento ochranný krém. 

Inzerce

Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle

Se značkou Linola jsem se setkala v porodnici na nedonošeneckém oddělení, kde jsem ležela se svou předčasně narozenou dcerou. Jednalo se o produkt olej do koupele Linola a já se o něj začala zajímat především proto, že velmi krásně a příjemně voněl a protože dceřinu vysušenou pokožku zanechával hydratovanou, já nemusela používat další produkty a tím ji zatěžovat pokožku. 

Inzerce

Od té chvíle uběhlo již skoro osm měsíců a já tomuto oleji do koupele zůstala věrná. To byl hlavní důvod, proč jsem se do testování krému Linola Face přihlásila. Věděla jsem, že snad nemohu s touto značkou sáhnout vedle. 

Krém Linola Face je určen především pro suchou, citlivou a atopickou pokožku

A to se mi také postupně potvrzuje. Krém Linola Face používám ode dne, kdy balíček dorazil k nám domů. Balení o obsahu 50 ml hlásá, že je určen především pro suchou, citlivou a atopickou pokožku, přesněji řečeno, přímo pro mou malou dceru a také sobecky uznávám, že i pro mne samotnou. S atopií se totiž trápí nejen osmiměsíční dcera, ale také dcera devítiletá a já.

Inzerce

Linola Face zajišťuje dlouhotrvající promašťující efekt a zvyšuje vláčnost

V době, kdy píšu tento článek, pátým dnem poctivě mažu dvakrát denně dcery i sebe a už teď vidím úžasné výsledky. Pokožku máme všechny hebkou, bez reakcí jako svědění a pupínky, což je můj největší strašák při používání krémů jiných značek. 

Inzerce

Linola Face zajišťuje dlouhotrvající promašťující efekt a zvyšuje vláčnost, tudíž logicky zmírňuje pocit suché pokožky. Do tohoto počasí ideální volba. 

Ovšem nezanechává mastný film, což byl věčný problém v letních měsících, kdy se člověk cítil stále ulepkaný a zpocený. S tímto krémem od Linoly nám to jistojistě nehrozí!

Ještě několik dní nás testování čeká, ale já už teď vím, že i za tak krátkou dobu, jsem našla svého favorita.

Maminka Martina

Hodnocení po měsíci testování

Zdravím maminky a tatínky z portálu Babyonline! 

Hlásím se po několika týdnech zkoušení face krému Linola, který jsem zde už jednou vychvalovala. Dala jsem si vážně na čas, abych vám mohla přinést ty nejpřesnější poznatky a nebyla pouze nadšena z prvotního setkání tohoto produktu. 

S dcerou jsme si vytvořily díky krému Linola mazací rituál  

Minimálně dvakrát denně jsem poctivě mazala svou osmiměsíční dceru, což i když je to divočák, nebyl vůbec žádný problém, jelikož se krém velmi snadno roztírá. Zároveň nezanechává mastnou stopu, tak přestože občas sebou škubla, na oblečení to nebylo vůbec patrné. Každé ráno a večer jsme měly už takový mazací rituál. Navíc jsem vždy Linola Face krém použila před procházkou venku a tak měla obličejík stále vláčný a chráněný. 

Krém Linola Face zahojil i mé suché a popraskané ruce

Já sama jsem krém samozřejmě také používala a to především na ruce. I když je produkt určený výhradně na obličej, mé suché a velmi často popraskané ruce krásně zahojil. Nejen tím si vysloužil své čestné místo u mě v kabelce a může se pyšnit titulem můj nejlepší kamarád. 

Krém Linola Face bojuje i proti atopickému ekzému. Výsledky jsou naprostá bomba!

Ovšem my jsme na něj byly tři, jelikož má devítiletá Manunka trpí stejným atopickým problémem jako já a její mladší sestra. V jejím případě musím říct, že naprostá bomba!

Manunka přestala krém používat po cca jednom týdnu, jelikož má obličej úžasně vláčný bez suchých míst a tento problém se jí už nevrátil. Přesto nám na něj chodí, poněvadž jí velmi voní a jak sama říká “jsem taková hebká”. 

Po testování se na Linolu více zaměřím a pořídím další produkty

Krém Linola Face je už náš druhý produkt od této značky, který máme na vlastní kůži vyzkoušený a zas a znovu mě nezklamal.

Po tomto testování se na Linolu celkově zaměřím, jelikož mají spousty dalších produktů, které nejen využijeme, ale určitě nám pomůžou v boji pro hebkou pokožku celého těla. 

Nebojte se investovat, jelikož u krému Linola Face se to určitě vyplatí!

Ještě bych ráda podotkla, že ač se zdá cena vysoká, 50 ml balení, které je běžně v prodeji, nemáme vyčerpané ani z půlky. Krém je tekutější, velmi snadno se roztírá a tím ho logicky aplikujete méně. Takže se nebojte investovat, jelikož u krému Linola Face se to určitě vyplatí. 

Zdraví, 

Martina, Leontýnka a Manunka

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Martina: Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Nárok na porodné

| Janice78 | 19.02.2020, 13:46

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila s dotazem či pomocí ve věci zamítnutého nároku na porodné.
Jsem samoživitelka, OSVČ.
Dotaz, proč nedosáhnu na porodné jsem zaslala úředníkovi, který mou žádost vyřizoval na jeho email i do datové schránky. Níže zasílám svůj dotaz a jeho odpověď. Nechápu ale, proč po mě chtěl úředník dokládat i zálohy z pssz a ze zdravotní pojišťovny pro účely zjištění nároku na porodné, když se ve finále odkazuje na odstavec ze zákona, kde vycházejí z průměru a ne z mých skutečných příjmů.
Z jakého důvodu se neřídili odstavcem 4?
(4) Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost, započítává se jí jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu za každý měsíc

a) jedna dvanáctina příjmů uvedených v daňovém přiznání za kalendářní rok, který bezprostředně předchází kalendářnímu roku, do něhož spadá počátek období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku, a to bez ohledu na to, kolik měsíců osoba ve zdaňovacím období samostatnou výdělečnou činnost vykonávala a zda tato činnost byla ve zdaňovacím období vykonávána jako činnost hlavní či vedlejší, nebo
b) jedna dvanáctina příjmů, jde-li o příjmy podléhající dani z příjmů stanovenou paušální částkou, ze kterých byla stanovena daň paušální částkou, není-li dále stanoveno jinak.

Zde zasílám emailovou komunikaci
Dobrý den,

odkazuji Vás na ustanovení § 5 odst. 5 písm. a) zákona č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře:

„Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost jako hlavní činnost, započítává se jí však jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu vždy nejméně částka 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství.“

a odst. 7)

„Částka průměrné měsíční mzdy se zjišťuje za kalendářní rok předcházející období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku a vyhlašuje ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv sdělením podle průměrné mzdy v národním hospodářství vyhlášené Českým statistickým úřadem, s tím, že tuto částku zaokrouhluje na celé stokoruny dolů.“

Více Vám již sdělit nemohu. Proti vyrozumění se neodvoláváte, odvolání je proti rozhodnutí. Vyrozumění je pro Vás možnost se písemně nebo osobně vyjádřit, vyjádření e-mailem není považováno za písemnou formu, protože e-mail není opatřený elektronickým podpisem, a vysvětlení Vám poskytuji pouze jako odpověď na dotaz. Vzhledem k tomu, že jste s dítětem sama, pak hranice příjmů, pod které se musíte dostat, je velmi nízká a díky tomu nárok pak podle platných ustanovení zákona nevzniká.

Považuji tuto odpověď za dostačující a dále na případné e-maily nemohu odpovídat, mám zde dalších 500 žádostí o dávky, které čekají na zpracování.

S přáním hezkého dne,

cid:image001.png@01D5B035.29F5AF60

Lukáš Marek
Odborný referent – pracovník SSP a dávek PP pro správní obvod Praha 15 a 22
E: lukas.marek@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Praha 10
Vršovická 1429/68
Vršovice
101 00 Praha 101

Datová schránka: w7aznwp
http://www.uradprace.cz

From: Jana Dlouhá <D.Jana@seznam.cz>
Sent: Tuesday, February 18, 2020 4:57 PM
To: Marek Lukáš (UPA-ABJ) <lukas.marek@uradprace.cz>
Subject: Porodné, spis.zn.2730-20-AB

Dobrý den, pane Marku,

na základě Vašeho vyrozumění ohledně možného nároku na porodné bych se chtěla touto cestou
odvolat a požádat o vysvětlení, jak jste k finální příjmové částce 14700Kč dospěl.
Dle DAP za rok 2017, z kterého se má nárok vypočítávat byl základ daně 153.070,-Kč,
což je po vydělení 12, měsíční příjmová částka 12755,80 Kč
Jiné příjmy jsem v tomto roce neměla. Není mi tedy známo, jak jste k výsledné částce dospěl
a žádám tedy o vysvětlení

Předem děkuji

S pozdravem

Dlouhá J.


Neobtěžovala bych Vás s tímto dotazem, ale podle pana Marka je jeho odpověď dostačující a už se k ní zřejmě nehodlá vyjadřovat. Proto zkouším Vás, zda by jste byli ochotni mi danou záležitost vysvětlit, případně pomohli s odvoláním a přezkumem jejich výsledku

Předem velice děkuji

S pozdravem

Jana Dlouhá

Dobrý den,

postup úřadu je v souladu se zákonem. Pokud jste v rozhodném období vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, zjišťují se příjmy podle § 5 odst. 4). Pokud se ale jedná o hlavní činnost a jsou takto zjištěné příjmy nízké, tedy nedosahují nejméně 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, započítává se místo Vašich skutečných příjmů právě těchto 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, tak jak to uvádí § 5 odst. 5) a související odst. 7). Pokud byste vykonávala samostatnou výdělečnou činnost v rozhodném období, ale v předchozím zdaňovacím období byste ji nevykonávala, postupovalo by se podle odst. 6).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 09:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce