Inzerce
Inzerce

Maminka Martina: Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle

  1. Hodnocení po týdnu testování
  2. Hodnocení po měsíci testování

Hodnocení po týdnu testování

Zdravím všechy maminky a tatínky portálu Babyonline!

Z testování ochranného krému Linola Face jsem byla nadšená

Jmenuji se Martina a ráda bych vám představila krém Linola Face, který jsem dostala v rámci testování. Jak jistě víte, Babyonline nabízejí různé produkty pro rodiče k možnosti vyzkoušení a já byla přímo nadšená, když jsem narazila právě na tento ochranný krém. 

Inzerce

Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle

Se značkou Linola jsem se setkala v porodnici na nedonošeneckém oddělení, kde jsem ležela se svou předčasně narozenou dcerou. Jednalo se o produkt olej do koupele Linola a já se o něj začala zajímat především proto, že velmi krásně a příjemně voněl a protože dceřinu vysušenou pokožku zanechával hydratovanou, já nemusela používat další produkty a tím ji zatěžovat pokožku. 

Inzerce

Od té chvíle uběhlo již skoro osm měsíců a já tomuto oleji do koupele zůstala věrná. To byl hlavní důvod, proč jsem se do testování krému Linola Face přihlásila. Věděla jsem, že snad nemohu s touto značkou sáhnout vedle. 

Krém Linola Face je určen především pro suchou, citlivou a atopickou pokožku

A to se mi také postupně potvrzuje. Krém Linola Face používám ode dne, kdy balíček dorazil k nám domů. Balení o obsahu 50 ml hlásá, že je určen především pro suchou, citlivou a atopickou pokožku, přesněji řečeno, přímo pro mou malou dceru a také sobecky uznávám, že i pro mne samotnou. S atopií se totiž trápí nejen osmiměsíční dcera, ale také dcera devítiletá a já.

Inzerce

Linola Face zajišťuje dlouhotrvající promašťující efekt a zvyšuje vláčnost

V době, kdy píšu tento článek, pátým dnem poctivě mažu dvakrát denně dcery i sebe a už teď vidím úžasné výsledky. Pokožku máme všechny hebkou, bez reakcí jako svědění a pupínky, což je můj největší strašák při používání krémů jiných značek. 

Inzerce

Linola Face zajišťuje dlouhotrvající promašťující efekt a zvyšuje vláčnost, tudíž logicky zmírňuje pocit suché pokožky. Do tohoto počasí ideální volba. 

Ovšem nezanechává mastný film, což byl věčný problém v letních měsících, kdy se člověk cítil stále ulepkaný a zpocený. S tímto krémem od Linoly nám to jistojistě nehrozí!

Ještě několik dní nás testování čeká, ale já už teď vím, že i za tak krátkou dobu, jsem našla svého favorita.

Maminka Martina

Hodnocení po měsíci testování

Zdravím maminky a tatínky z portálu Babyonline! 

Hlásím se po několika týdnech zkoušení face krému Linola, který jsem zde už jednou vychvalovala. Dala jsem si vážně na čas, abych vám mohla přinést ty nejpřesnější poznatky a nebyla pouze nadšena z prvotního setkání tohoto produktu. 

S dcerou jsme si vytvořily díky krému Linola mazací rituál  

Minimálně dvakrát denně jsem poctivě mazala svou osmiměsíční dceru, což i když je to divočák, nebyl vůbec žádný problém, jelikož se krém velmi snadno roztírá. Zároveň nezanechává mastnou stopu, tak přestože občas sebou škubla, na oblečení to nebylo vůbec patrné. Každé ráno a večer jsme měly už takový mazací rituál. Navíc jsem vždy Linola Face krém použila před procházkou venku a tak měla obličejík stále vláčný a chráněný. 

Krém Linola Face zahojil i mé suché a popraskané ruce

Já sama jsem krém samozřejmě také používala a to především na ruce. I když je produkt určený výhradně na obličej, mé suché a velmi často popraskané ruce krásně zahojil. Nejen tím si vysloužil své čestné místo u mě v kabelce a může se pyšnit titulem můj nejlepší kamarád. 

Krém Linola Face bojuje i proti atopickému ekzému. Výsledky jsou naprostá bomba!

Ovšem my jsme na něj byly tři, jelikož má devítiletá Manunka trpí stejným atopickým problémem jako já a její mladší sestra. V jejím případě musím říct, že naprostá bomba!

Manunka přestala krém používat po cca jednom týdnu, jelikož má obličej úžasně vláčný bez suchých míst a tento problém se jí už nevrátil. Přesto nám na něj chodí, poněvadž jí velmi voní a jak sama říká “jsem taková hebká”. 

Po testování se na Linolu více zaměřím a pořídím další produkty

Krém Linola Face je už náš druhý produkt od této značky, který máme na vlastní kůži vyzkoušený a zas a znovu mě nezklamal.

Po tomto testování se na Linolu celkově zaměřím, jelikož mají spousty dalších produktů, které nejen využijeme, ale určitě nám pomůžou v boji pro hebkou pokožku celého těla. 

Nebojte se investovat, jelikož u krému Linola Face se to určitě vyplatí!

Ještě bych ráda podotkla, že ač se zdá cena vysoká, 50 ml balení, které je běžně v prodeji, nemáme vyčerpané ani z půlky. Krém je tekutější, velmi snadno se roztírá a tím ho logicky aplikujete méně. Takže se nebojte investovat, jelikož u krému Linola Face se to určitě vyplatí. 

Zdraví, 

Martina, Leontýnka a Manunka

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Martina: Věděla jsem, že s Linolou nemohu sáhnout vedle - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,

mám v tom trochu zmatek. V květnu (přesné datum ještě nevím) by mi měla končit mateřská dovolená. Jestli jsem správně pochopila, měla bych si zažádat u zaměstnavatele o čerpání dovolené (která mi zbyla před mateřskou) a následně nástup na rodičovskou dovolenou. A na ÚP vyplnit formulář na žádost o rodičovský příspěvek. Mám dotaz, co se týče nástupu na rodičovskou. V tom formuláři pro ÚP mám dát datum nástupu takový, kdy mi skončí čerpání dovolené u zaměstnavatele nebo den, kdy mi končí mateřská? Na mateřskou jsem nastupovala 3.11.2020, snad mi někdo poradí datum konce mateřské, abych ho špatně nevypočítala.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pokud se Vám narodilo jedno dítě a nenastupovala jste na mateřskou dovolenou později než počátkem šestého týdne před očekávaným dnem porodu, máte nárok na mateřskou dovolenou v délce 28 týdnů, tedy končí Vám 17. května. Zaměstnavatele můžete požádat o čerpání dovolené od 18. května a po skončení dovolené o čerpání rodičovské dovolené. Nárok na dovolenou Vám vzniká i za dobu mateřské dovolené a maximálně do výše dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby se jako výkon práce pro účely dovolené započítává také rodičovská dovolená.
Rodičovský příspěvek můžete začít čerpat ihned po skončení peněžité pomoci v mateřství (PPM) nebo později, například od června, záleží na Vašem uvážení a není podstatné nastavení rodičovské dovolené v zaměstnání. Pokud je však souběh PPM a rodičovského příspěvku v jednom měsíci, náleží rodičovský příspěvek, jen je-li vyšší než PPM, a to ve výši rozdílu mezi rodičovským příspěvkem a PPM v daném měsíci.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.04.2021, 23:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce