Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Katka: Obaly Suavinex z obnovitelných přírodních surovin ve mně budí zvědavost

Seznámení s kosmetikou Suavinex

Milé maminky,

nedávno jsem obdržela balíček kosmetiky Suavinex k otestování na portálu Babyonline. Upřímně jsem byla zvědavá, jaké produkty budou, jelikož jsem od této značky zatím nakoupila pouze lahvičky, dudlíky a prsní vložky.

Žádná značka mě v těhotenství neoslovila natolik, že bych u ní zůstala

Během těhotenství jsem vystřídala již několik různých značek krémů a olejíčků, ale zatím mě žádná neoslovila natolik, abych u ní zůstala, tak proto ta zvědavost a nedočkavost.

Inzerce

I v těhotenství dbám o svůj celkový vzhled a mé tělo

O svůj celkový vzhled dbám denně, a to včetně péče o tělo. Je mi 25 let, toto je mé první těhotenství, a proto se snažím dělat vše na 100 %.

Neumím si téměř v 30. týdnu představit den bez krému proti striím, krému na zpevnění, intimního gelu apod. 

Krémy od jiných firem mi nevyhovovaly konzistencí a složením

Krémy, které jsem používala doteď, mi nevyhovovaly konzistencí a složením. Buď se dostatečně nevpíjely, nebo mi nebyly příjemné na kůži, kterou mám velmi citlivou.

Inzerce

Na strie preferuji spíše krémy, jelikož se rychle vsáknou do pokožky a nezanechávají stopy na oblečení jako např. oleje. Od intimního gelu očekávám hlavně šetrné složení a příjemnou vůni (spíše neutrální). 

Nejvíce jsem zvědavá na olej na masáž hráze

Inzerce

Krém na prsní bradavky jsem doteď nepoužívala, ale z preventivních důvodů bych měla začít, protože je mám velmi vysušené a citlivé. Stejně tak to bude s olejem na masáž hráze, na který jsem zvědavá asi úplně nejvíc a doufám, že mě tento produkt osloví tak, aby mě donutil k pravidelné masáži.

Vzhled balení ve mně vzbudil další zvědavost o produktech

Když balíček Suavinex dorazil (dle očekávání pečlivě zabalený), tak jsem se vrhla na rozbalování jednotlivých krabiček, které vypadaly mimochodem úžasně už od pohledu. Hodně si potrpím i na vzhledu balení, protože ve mně vzbudí zvědavost se dozvědět o výrobku víc.

Krém na strie neobsahuje žádnou chemii, je vhodný pro mou citlivou pokožku

Jako první jsem rozbalila krém proti striím, který byl zabalen v krabičce. Mám ráda, když je krém jednoduše uzavíratelný a nemusím nic šroubovat. Ihned jsem přičichla a musím říct, že mě vůně oslovila.

Necítila jsem žádnou chemii a to mě přesvědčilo, že se nemusím bát výrobek použít na mou citlivou pokožku.

Krém na zpevnění a regeneraci má velmi jemnou texturu a příjemnou vůni

Stejně balený byl krém na zpevnění a regeneraci. Má velmi jemnou texturu a též slabší, ale příjemnou vůni. Je jasné, že není nijak zvlášť parfemovaný, a proto od něj neočekávám, že ho budu cítit celý den, tak snad budu překvapena účinkem.

Intimní gel má velmi praktickou pumpičku na dávkován

Intimní gel se zdá být více tekutý, ale dle mého očekávání bez výrazné vůně.

Velké plus má za mě balení - velmi praktická pumpička na dávkování. Stačí pouze zmáčknout. 

Krém na prsní bradavky se krásně roztírá po kůži

Krém na prsní bradavky mě překvapil menším obsahem a říkala jsem si, že nejspíš moc dlouho nevydrží, ale vypadá, že se dá krásně roztírat po kůži a je poměrně hutný, takže balení nejspíše klame svou velikostí.

Olej na masáž hráze ve mně vzbuzuje pocit čistoty

Jak jsem již napsala, preferuji osobně krémy, ale součástí balení byl i olej na masáž hráze (na masáž se používají olejíčky, takže udělám výjimku). Očekávala jsem též méně výraznou vůni, která ve mně bude vzbuzovat pocit čistoty, a opět jsem byla překvapena, že to tak skutečně bylo. Olejíček je řidší, proto budu používat pouze pár kapek.

Těším se na samotné testování

Nečekám, že výsledky uvidím po pár dnech, ale mé těhotenství ještě nekončí, takže je času dost! :-) 

Maminka Katka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Katka: Obaly Suavinex z obnovitelných přírodních surovin ve mně budí zvědavost - diskuze

Poradna

Miminko se krouti

| Lulu84@ | 06.07.2020, 11:57

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat,moje miminko se neustále kroutí jako zizalka,nebrečí,ale trvá než se tím udinda ke spánku a připadá mi,že pořád se snaží dávat nožičky k bříšku( dělá to ikdyz je vzhůru)..Krmíme HiPP combiotik 1 . Tak nevím
jestli nemám změnit mléko,nebo čím by to mohlo být ( má sestra říká,že jí připadá,že je malý neklidný) že by sebou neměl tak mrskat.
Že po jídle by už měl prckem do hodiny spinkat.
Máte pro mě nějakou radu?

Dobrý den, děti v kojeneckém věku mají často pohybové automatismy, které časem odezní, může být způsobeno i nadýmáním, zkuste přidat Espumisan kapky.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 12:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce