Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Katka: Obaly Suavinex z obnovitelných přírodních surovin ve mně budí zvědavost

Seznámení s kosmetikou Suavinex

Milé maminky,

nedávno jsem obdržela balíček kosmetiky Suavinex k otestování na portálu Babyonline. Upřímně jsem byla zvědavá, jaké produkty budou, jelikož jsem od této značky zatím nakoupila pouze lahvičky, dudlíky a prsní vložky.

Žádná značka mě v těhotenství neoslovila natolik, že bych u ní zůstala

Během těhotenství jsem vystřídala již několik různých značek krémů a olejíčků, ale zatím mě žádná neoslovila natolik, abych u ní zůstala, tak proto ta zvědavost a nedočkavost.

I v těhotenství dbám o svůj celkový vzhled a mé tělo

O svůj celkový vzhled dbám denně, a to včetně péče o tělo. Je mi 25 let, toto je mé první těhotenství, a proto se snažím dělat vše na 100 %.

Neumím si téměř v 30. týdnu představit den bez krému proti striím, krému na zpevnění, intimního gelu apod. 

Krémy od jiných firem mi nevyhovovaly konzistencí a složením

Krémy, které jsem používala doteď, mi nevyhovovaly konzistencí a složením. Buď se dostatečně nevpíjely, nebo mi nebyly příjemné na kůži, kterou mám velmi citlivou.

Inzerce

Na strie preferuji spíše krémy, jelikož se rychle vsáknou do pokožky a nezanechávají stopy na oblečení jako např. oleje. Od intimního gelu očekávám hlavně šetrné složení a příjemnou vůni (spíše neutrální). 

Nejvíce jsem zvědavá na olej na masáž hráze

Inzerce

Krém na prsní bradavky jsem doteď nepoužívala, ale z preventivních důvodů bych měla začít, protože je mám velmi vysušené a citlivé. Stejně tak to bude s olejem na masáž hráze, na který jsem zvědavá asi úplně nejvíc a doufám, že mě tento produkt osloví tak, aby mě donutil k pravidelné masáži.

Vzhled balení ve mně vzbudil další zvědavost o produktech

Když balíček Suavinex dorazil (dle očekávání pečlivě zabalený), tak jsem se vrhla na rozbalování jednotlivých krabiček, které vypadaly mimochodem úžasně už od pohledu. Hodně si potrpím i na vzhledu balení, protože ve mně vzbudí zvědavost se dozvědět o výrobku víc.

Krém na strie neobsahuje žádnou chemii, je vhodný pro mou citlivou pokožku

Jako první jsem rozbalila krém proti striím, který byl zabalen v krabičce. Mám ráda, když je krém jednoduše uzavíratelný a nemusím nic šroubovat. Ihned jsem přičichla a musím říct, že mě vůně oslovila.

Necítila jsem žádnou chemii a to mě přesvědčilo, že se nemusím bát výrobek použít na mou citlivou pokožku.

Krém na zpevnění a regeneraci má velmi jemnou texturu a příjemnou vůni

Stejně balený byl krém na zpevnění a regeneraci. Má velmi jemnou texturu a též slabší, ale příjemnou vůni. Je jasné, že není nijak zvlášť parfemovaný, a proto od něj neočekávám, že ho budu cítit celý den, tak snad budu překvapena účinkem.

Intimní gel má velmi praktickou pumpičku na dávkován

Intimní gel se zdá být více tekutý, ale dle mého očekávání bez výrazné vůně.

Velké plus má za mě balení - velmi praktická pumpička na dávkování. Stačí pouze zmáčknout. 

Krém na prsní bradavky se krásně roztírá po kůži

Krém na prsní bradavky mě překvapil menším obsahem a říkala jsem si, že nejspíš moc dlouho nevydrží, ale vypadá, že se dá krásně roztírat po kůži a je poměrně hutný, takže balení nejspíše klame svou velikostí.

Olej na masáž hráze ve mně vzbuzuje pocit čistoty

Jak jsem již napsala, preferuji osobně krémy, ale součástí balení byl i olej na masáž hráze (na masáž se používají olejíčky, takže udělám výjimku). Očekávala jsem též méně výraznou vůni, která ve mně bude vzbuzovat pocit čistoty, a opět jsem byla překvapena, že to tak skutečně bylo. Olejíček je řidší, proto budu používat pouze pár kapek.

Těším se na samotné testování

Nečekám, že výsledky uvidím po pár dnech, ale mé těhotenství ještě nekončí, takže je času dost! :-) 

Maminka Katka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Katka: Obaly Suavinex z obnovitelných přírodních surovin ve mně budí zvědavost - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce