Inzerce
Inzerce

Jak dopadlo testování nových NUK STAR dudlíků pro miminka?

10 maminek s dětmi (0-6 měsíců a 6-18 měsíců) s námi otestovalo novou řadu NUK STAR dudlíků Den & Noc. Jak se dudlíky osvědčily?

Které maminky dudlíky NUK STAR testovaly?

Co maminky testovaly?

Nová řada STAR dudlíků – Uklidňuje jako žádný jiný

Vidět své malé drobečky plakat a těžko je utišit je pro každou maminku zlý sen, obzvlášť v noci, kdy se každá minuta spánku počítá. Vyzkoušejte naše nové pomocníky STAR dudlíky, za kterými stojí německá expertíza. Své pojmenování STAR získaly dudlíky, protože jsme implementovali ty nejlepší vlastnosti dosavadních NUK dudlíků do jednoho. Pro utišené miminko a uvolněné rodiče!

Inzerce

POTVRZENO MIMINKY, MAMINKAMI A ORTODONTISTY

Inzerce
 • Uklidňuje 99 % miminek*.
 • 96 % kojících maminek* oceňuje, že je šetrný vůči kojení. A více než 90 % ortodontistů* dudlík doporučuje právě pro jeho tvar, který je vhodný pro správný vývoj čelisti.

SPRÁVNÝ VÝVOJ ČELISTI A ZOUBKŮ MIMINKA

 • Vhodný pro správný vývoj čelisti, a zvláště šetrný při kojení* - snadné střídání kojení a tišení dudlíkem

ORIGINÁLNÍ ORTODONTICKÝ TVAR NUK

Inzerce
 • Extra měkká savička – jemně se přitiskne k patru díky speciální měkké zóně na horní straně dudlíku.
 • Dudlík NUK STAR je v ústech miminka opravdu měkký. Obzvláště měkká zóna na horní straně dudlíku (místo se ztenčenou vrstvou silikonu) se ještě pohodlněji přitiskne k patru.
 • Originální ortodontický tvar NUK (kulatý nahoře a plochý dole) ponechává v ústech prostor pro přirozené sací pohyby.

SOUČÁSTÍ DUDLÍKU JE ZNOVU POUŽITELNÁ KRABIČKA

 • Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. 
 • Znovu použitelné krabička udržuje dudlík čistý a v bezpečí. Ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě během cestování. 
 • Krabička je navíc vhodná pro hygienické čištění v mikrovlnné troubě.
* Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2020

 

Inzerce

NUK STAR Den & Noc silikonový dudlík 

 • Součástí boxu jsou 2 kusy silikonových STAR dudlíků – denní a noční verze dudlíku.
 • Dudlíky STAR Den & Noc jsou vhodné pro děti 0-6 měsíců, 6-18 měsíců
 • Noční verze dudlíku pomáhá miminkům na cestě do říše snů. Díky svítícímu materiálu na kroužku, který je bezpečný pro děti, dudlík ve tmě vyzařuje jemnou záři a lze ho rychle a jednoduše najít i v noci. To ocení zejména maminky, pokud miminko potřebuje v noci utišit. 

Jak dlouho maminky NUK STAR dudlíky testovaly?

Vybrané NUK STAR dudlíky maminky testovaly po dobu 1 měsíce.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování NUK STAR silikonových dudlíků Den & Noc - diskuze

 • Dudlíky
  Už jsem poslala kamarádce, co má malé dítko, třeba se na ně usměje štěstí :)
  bogape   | 16.02.2022 13:03:58
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, prosila bych o radu mám nepravidelně cykly rozmezí 31-50 ovulaci mám 20 dní od poslední menstruace. Poslední menstruace byla 17.3. 4.4 byl na ultrazvuku vidět folikul nebylo řečeno kolik měřil nic jen že tam je 7.4 pozitivní ovulační test Atén den i pohlavní styk dne 9.4 jsem byla znova na gynekologii a bylo mi řečeno že ovulace probíhá byla vidět tekutina. Dne 19.4 slabý zašpinění předpokládám že nidace když 20.4 byl pozitivní těhotenský test. Dne 22.4 jsem byla na krvy jako samoplatce to bylo 40.33 dne na pohotovosti dne 28.4 jsem začala špinit hnědé nebylo ani na vložku gestační váček odpovídal 5 týdnů ale nikdo se neptal zda je menstruace pravidelná. Podle mých výpočtu když byla ovulace 7.4 s 20 denim zpožděním tak můj výpočet je že jsem byla 3+1 dne 30.4 kontrola u gynekologa tam též odpovídal váček 5tydnu ale zase se nikdo neptal zda je pravidelná nebo kdy byla ovulace nebo jestli ovulace není zpožděná .pak další špinění ale červená krev bylo
na pohotovosti dne 5.5 podle ultrazvuku byl váček 5+5 takže povyrostl podle mě byl stále úroveň kolem 4 týdne ale byl bez žloutkového váčku dne 15.5 byly kontrola u me gynekoložky a ultrazvuk odpovídal stále 5+ byla jsem poslána na kontrolu do nemocnice za je to na revizi 15.5 na pohotovosti váček údajně 6+2 ale stále bez plodů a bez žloutkového váčku ale nikdo nepočítal to že můžu mít nepravidelnou menstruaci nebo ovulaci o 20 dní od poslední menstruace .moje otázka zní jít na revizi nebo počkat jestli se ještě objevy nikdo nebral ani krev na hcg takže se neví hodnota mohly už od začátku váček blbě změřit. Podle ultrazvuku Nebo tím že mám nepravidelný cykly tak by se neshodovaly s datem menstruace a nepočítá se pak to podle ultrazvuku jinak než u běžné pravidelně menstruace a ovulace co je pak v půlce cyklu jen nechci jít na potrat zbytečně chci mít jistotu že jsem udělala vše revize dne 24.5 děkuji za odpověď

Dobrý den,

takto se to obtížně posuzuje, nicméně před provedením revize by stejně měl být proveden ještě kontrolní ultrazvuk, takže pokud tam nebudou již bezpečně patrné embryonální struktury, tak těhotenství prosperující s největší pravděpodobností není a revize je v takovém případě potenciálně na místě, o všem ale rozhodujete s lékařem, který Vás má možnost vyšetřit, nikoliv v rámci internetové poradny.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.05.2024, 16:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×