Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o recenzi na testování výrobku Biopron Baby+.

Syn trpěl od narození na bolesti bříška

Biopron jsem testovala na mém synovi, kterému je 2,5 měsíce. Již od narození se potýkal s bolením bříška. Doktorka nám doporučila probiotika, tak jsme zašli do lékárny, kde nám byly doporučeny probiotika Active Flora.

Inzerce

Po používání těchto probiotik jsem nepoznala žádný rozdíl a Adámek trpěl dál, prohýbal se, zvedal nožičky k bříšku a plakal. Po dobrání jsem hledala alternativu.

Chtěla jsem vyzkoušet, zda nám pomohou probiotika Biopron Baby+

Proto jsem se přihlásila do testování, abych zjistila, zda nám kapky Biopron Baby+ také pomohou a mohla jsem tedy kupovat levnější variantu. Byla jsem ale skeptická, nevěřila jsem, že by levnější varianta probiotik mohla pomoci. 

Inzerce

Překvapení! Po kapkách Biopron bolesti i prdíky ustály

Po dvou týdnech testování jsem byla ale velmi příjemně překvapená. Po kapkách Biopron Baby + se prdělo a spinkalo stejně vesele jako po předchozí značce. Moc se mi líbilo přiložené kapátko, to jsem použila poprvé, jinak jsem vždy kapičky smíchávala s mlíčkem. 

Kapátko je fakt boží nápad! 

Inzerce

Dá se nakapat rovnou do pusinky a chuť bude taky asi dobrá, protože Adam na to nijak zvlášť nereagoval. Připadá mi, že ani nepoznal, že je to něco jiného než mlíčko. :-D 

V užívání Biopron Baby+ budeme i nadále pokračovat

Takže když to shrnu v užívání probiotik Biopron Baby+ budeme nadále pokračovat a stále je kupovat, protože plní svůj účel. Adámek je teď veselé miminko, kterého občas zazlobí nějaký ten prdík, ale to i dospělého. Jinak krásně spinká bez prohýbání, protahování, které ho hodněkrát za noc budilo a prdí jako starý kamioňák :-D.

Inzerce

Moc děkujeme za možnost otestování těchto probiotik.

Těšíme se na další příležitost! :-) 

Krásný den!

Maminka Veronika a hlavní hvězda testování Adam

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály - diskuze

Poradna

Změny v menstruaci

| lupinkovap | 09.04.2021, 17:51

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o informace k mým zdravotním potížím. Je mi 43 let.
V poslední době (4 měs) mám problém s neskutečně bolestivou menstruací. Menstruaci nemám např. dva měsíce a potom přichází cca po 14 dnech za sebou a s ní neskutečné bolesti hlavy, dělohy a SI skloubení, které jsou nepřetržité po celou dobu menstruace (5-6 dní). Bez léků na bolest jsem stále v křečích, bolestech a nevyspím se. Dříve jsem tak silné bolesti při menstruaci neměla. Na gynekologii jsem objednaná až koncem měsíce. Jsou tyto stavy v začínající menopauze normální? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, období menopauzy může probíhat u každé ženy různě, záleží také, zda se konkrétně u Vás jedná o menopauzu, je případně možné doplnit odběr z krve. Další důležité informace nám poskytne gynekologické vyšetření a ultrazvuk. Návštěva u Vašeho gynekologa je určitě na místě, se stanovením vhodné léčby, aby se tyto stavy neopakovaly. Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 11.04.2021, 13:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce