Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o recenzi na testování výrobku Biopron Baby+.

Syn trpěl od narození na bolesti bříška

Biopron jsem testovala na mém synovi, kterému je 2,5 měsíce. Již od narození se potýkal s bolením bříška. Doktorka nám doporučila probiotika, tak jsme zašli do lékárny, kde nám byly doporučeny probiotika Active Flora.

Inzerce

Po používání těchto probiotik jsem nepoznala žádný rozdíl a Adámek trpěl dál, prohýbal se, zvedal nožičky k bříšku a plakal. Po dobrání jsem hledala alternativu.

Chtěla jsem vyzkoušet, zda nám pomohou probiotika Biopron Baby+

Proto jsem se přihlásila do testování, abych zjistila, zda nám kapky Biopron Baby+ také pomohou a mohla jsem tedy kupovat levnější variantu. Byla jsem ale skeptická, nevěřila jsem, že by levnější varianta probiotik mohla pomoci. 

Překvapení! Po kapkách Biopron bolesti i prdíky ustály

Po dvou týdnech testování jsem byla ale velmi příjemně překvapená. Po kapkách Biopron Baby + se prdělo a spinkalo stejně vesele jako po předchozí značce. Moc se mi líbilo přiložené kapátko, to jsem použila poprvé, jinak jsem vždy kapičky smíchávala s mlíčkem. 

Kapátko je fakt boží nápad! 

Inzerce

Dá se nakapat rovnou do pusinky a chuť bude taky asi dobrá, protože Adam na to nijak zvlášť nereagoval. Připadá mi, že ani nepoznal, že je to něco jiného než mlíčko. :-D 

V užívání Biopron Baby+ budeme i nadále pokračovat

Takže když to shrnu v užívání probiotik Biopron Baby+ budeme nadále pokračovat a stále je kupovat, protože plní svůj účel. Adámek je teď veselé miminko, kterého občas zazlobí nějaký ten prdík, ale to i dospělého. Jinak krásně spinká bez prohýbání, protahování, které ho hodněkrát za noc budilo a prdí jako starý kamioňák :-D.

Inzerce

Moc děkujeme za možnost otestování těchto probiotik.

Těšíme se na další příležitost! :-) 

Krásný den!

Maminka Veronika a hlavní hvězda testování Adam

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce