Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o recenzi na testování výrobku Biopron Baby+.

Syn trpěl od narození na bolesti bříška

Biopron jsem testovala na mém synovi, kterému je 2,5 měsíce. Již od narození se potýkal s bolením bříška. Doktorka nám doporučila probiotika, tak jsme zašli do lékárny, kde nám byly doporučeny probiotika Active Flora.

Inzerce

Po používání těchto probiotik jsem nepoznala žádný rozdíl a Adámek trpěl dál, prohýbal se, zvedal nožičky k bříšku a plakal. Po dobrání jsem hledala alternativu.

Chtěla jsem vyzkoušet, zda nám pomohou probiotika Biopron Baby+

Proto jsem se přihlásila do testování, abych zjistila, zda nám kapky Biopron Baby+ také pomohou a mohla jsem tedy kupovat levnější variantu. Byla jsem ale skeptická, nevěřila jsem, že by levnější varianta probiotik mohla pomoci. 

Překvapení! Po kapkách Biopron bolesti i prdíky ustály

Po dvou týdnech testování jsem byla ale velmi příjemně překvapená. Po kapkách Biopron Baby + se prdělo a spinkalo stejně vesele jako po předchozí značce. Moc se mi líbilo přiložené kapátko, to jsem použila poprvé, jinak jsem vždy kapičky smíchávala s mlíčkem. 

Kapátko je fakt boží nápad! 

Inzerce

Dá se nakapat rovnou do pusinky a chuť bude taky asi dobrá, protože Adam na to nijak zvlášť nereagoval. Připadá mi, že ani nepoznal, že je to něco jiného než mlíčko. :-D 

V užívání Biopron Baby+ budeme i nadále pokračovat

Takže když to shrnu v užívání probiotik Biopron Baby+ budeme nadále pokračovat a stále je kupovat, protože plní svůj účel. Adámek je teď veselé miminko, kterého občas zazlobí nějaký ten prdík, ale to i dospělého. Jinak krásně spinká bez prohýbání, protahování, které ho hodněkrát za noc budilo a prdí jako starý kamioňák :-D.

Inzerce

Moc děkujeme za možnost otestování těchto probiotik.

Těšíme se na další příležitost! :-) 

Krásný den!

Maminka Veronika a hlavní hvězda testování Adam

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály - diskuze

Poradna

Pupík

| Zuzana96 | 28.10.2020, 11:49

Dobrý den, synovi po odpadnuti pupíku jsem objevila v pupíku takový vyrustek nejde to vidět jen kdyz ten pupík jakoby ohrnu byla jsem s tim u lékaře protože mu z toho tekl žlutý mazek moc tomu nevěnoval pozorností a napsal jen framykoin mast tyden jsem mazala a nic se nezlepšilo. A nechce se mi v tehle situaci jit do nemocnice na dětskou chirurgii tak se obracim na vás.

Dobrý den. Malý výrůstek je granulom, potírejte dále Framykoinem, trvá delší dobu, než se zahojí. Na chirurgii nemusíte chodit.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 08:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce