Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o recenzi na testování výrobku Biopron Baby+.

Syn trpěl od narození na bolesti bříška

Biopron jsem testovala na mém synovi, kterému je 2,5 měsíce. Již od narození se potýkal s bolením bříška. Doktorka nám doporučila probiotika, tak jsme zašli do lékárny, kde nám byly doporučeny probiotika Active Flora.

Inzerce

Po používání těchto probiotik jsem nepoznala žádný rozdíl a Adámek trpěl dál, prohýbal se, zvedal nožičky k bříšku a plakal. Po dobrání jsem hledala alternativu.

Chtěla jsem vyzkoušet, zda nám pomohou probiotika Biopron Baby+

Proto jsem se přihlásila do testování, abych zjistila, zda nám kapky Biopron Baby+ také pomohou a mohla jsem tedy kupovat levnější variantu. Byla jsem ale skeptická, nevěřila jsem, že by levnější varianta probiotik mohla pomoci. 

Inzerce

Překvapení! Po kapkách Biopron bolesti i prdíky ustály

Po dvou týdnech testování jsem byla ale velmi příjemně překvapená. Po kapkách Biopron Baby + se prdělo a spinkalo stejně vesele jako po předchozí značce. Moc se mi líbilo přiložené kapátko, to jsem použila poprvé, jinak jsem vždy kapičky smíchávala s mlíčkem. 

Kapátko je fakt boží nápad! 

Inzerce

Dá se nakapat rovnou do pusinky a chuť bude taky asi dobrá, protože Adam na to nijak zvlášť nereagoval. Připadá mi, že ani nepoznal, že je to něco jiného než mlíčko. :-D 

V užívání Biopron Baby+ budeme i nadále pokračovat

Takže když to shrnu v užívání probiotik Biopron Baby+ budeme nadále pokračovat a stále je kupovat, protože plní svůj účel. Adámek je teď veselé miminko, kterého občas zazlobí nějaký ten prdík, ale to i dospělého. Jinak krásně spinká bez prohýbání, protahování, které ho hodněkrát za noc budilo a prdí jako starý kamioňák :-D.

Inzerce

Moc děkujeme za možnost otestování těchto probiotik.

Těšíme se na další příležitost! :-) 

Krásný den!

Maminka Veronika a hlavní hvězda testování Adam

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Veronika: Po kapkách Biopron Baby+ bolesti bříška i prdíky ustály - diskuze

Poradna

Zoubky a bolesti bříška

| Kristyna52 | 27.03.2020, 09:48

Dobrý den paní doktorko, mám holčičku 7,5 měsíce, na UM, příkrmy má už od 5.měsíce. Malá zatím nemá žádný zoubek. V posledním měsíci začala být více protivná a v posledním týdnu je to hrozné. Přes den když jde spát hrozně pláče, už ani v kočárku mi nechce spát. Často se když je na zádíčkách se propíná a když usne tak má kolikrát i takové záškuby. Minulý týden měla i průjem ale ten už přešel opět do tuhé stolice. Má ale kolikrát problém s větry, jako kdyby jí to moc nešlo ven. Teploty nemá. Najeli jsme na Nutrilon 2 a začala mi po mléku (i v noci někdy) trochu ublinkávat. Jinak příkrmy bez problému. Chci se zeptat, mám toto připisovat k růstu zoubků, nebo to může být něco jiného? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Problémy bych více přisuzovala větrům, přidejte lactobacil a Espumisan.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 27.03.2020, 09:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce