Krásný den,
jsem máma dvou velice aktivních holčiček. Jsme neustále v pohybu. Starší dcera má tři a půl roku a mladší rok, a jelikož kočárek je pro nás dennodenně důležitá věc, je důležité mít i kvalitní brýle a SPF30 ochranu ve slunných dní.
Měli jsme možnost testovat dětské polarizační brýle Suavinex pro starší i mladší dceru a krém SPF30.

Design a kvalitní zpracování
Již od prvního použití se staly brýle nepostradatelnou součástí při pobytu venku. To, že mají super design, paráda. Jsou i kvalitní, sklíčka jsou skvěle zapracována do plastu oproti jiným, které jsme měli možnost vyzkoušet. Sklíčka pevně drží v rámu, takže nemám strach, že by se uvolnilo.
U menších brýlí mi chyběla guma, která právě byla u větších brýlí a držela hezky za hlavou pod vlásky. I když kolikrát holky brýle upustily, tak brýle se nijak nepoškodily. Co se týká ceny, ta je přijatelná s ohledem na to, jak jsou oboje dvoje brýle kvalitní, tak opravdu poměr cena výkon luxusní.
Parádní je i přiložené pouzdro a hadřík na čištění, protože děti mají brýle věčně upatlané.
![]() | ![]() |
Žádná reakce na krém
Dále jsme testovali SPF30 krém os Sauvinex. Děti si ho oblíbily, neměly žádnou reakci, a i mně osobně vyhovoval. Stal se nedílnou součástí výbavy pod kočárkem. Krém má fajn konzistenci a dobře se rozmazává, nezanechává mastný film na pokožce.
Dobré zkušenosti se značkou Suavinex
Celkově tuto značku hodnotím velmi pozitivně a mám s ní jen dobré zkušenosti. Takže stylové brýle, které se dají zakoupit v různých barvách, u nás samozřejmě růžové, protože každá holčička musí mít růžové brýle, tak i SPF krém mohu jen doporučit a myslím si, že mé děti taky.
Ještě jednou moc děkujeme za toto super testování a hurá do léta se super brýlemi.
Krásný den!
Hegarová
Předchozí článek:
Polarizační brýle Suavinex vydrží i nejemné dětské zacházení!
Polarizační brýle Suavinex jsou skvělé pro aktivní děti a krém SPF30 dobře snáší! - diskuze
Poradna
Dobrý den, měla bych prosbu ohledně výsledků z krevních testů. Před rokem mi gynekolog při prohlídce řekl, že na pravém vaječníku mám náznak polycystického vaječníku. Dávalo mi to smysl, vnímam na sobě zvýšené ochlupení, dlouhé chlupy kolem bradavek, vypouklý podbřišek, podivná ms (trva 2 tydny a střidá se krev a špinění) atd..Na gynekologii jsem objednána až za 2 týdny, ale rozhodla jsem se zajít na test testosteronu a SHBG. Teď mám výsledky a převládá ve mně zvědavost a stres.. Mohla Byste mi prosím něco říct k výsledkům a zda to potvrzuje či vylučuje PCOS? Děkuji Testosteron výsledek: 1,52 nmol/l ref meze: 0,29-1,67. SHBG výsledek: 35,3 nmol/l a ref meze: 34,0-148,0 Přijde mi právě zvláštní, že mám oba výsledky těsně na hraně. Moc děkuji za Váš čas a ochotu.
Dobrý den,
diagnózu v rámci poradny dělat nemohu, hraniční výsledky diagnózu nepotvrzují ani nevyvracejí, vzhledem k Vašim projevům samozřejmě dg. PCOS může být.
Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Aktuální testování
Aktuální soutěže
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?s
21 %
18 hlasů
1 %
1 hlas
12 %
10 hlasů
51 %
43 hlasů
15 %
13 hlasů
Celkem hlasovalo 85 unikátních návštěvníků

