Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o doplněk stravy pro těhotné a kojící Superfolin 2 60+60 na 2 měsíce

Známe výherce soutěže o doplněk stravy pro těhotné a kojící Superfolin 2 s vysokým obsahem folátů a DHA.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává: 

 

  • Alushe
  • Luci.p
  • Petula4004

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku: 

1. c) Stačí maminkám pro správný vývoj a maximální ochranu před některými vrozenými vadami miminka pokračovat v jídelníčku, na který jsou zvyklé? NE, nestačí. Pro správný přísun DHA by maminka musela sníst více než 3 tučná rybí jídla týdně (losos, sled, makrela, tuňák) a ideální množství kyseliny listové v postatě není možné běžnou stravou nahradit.

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají 1 balení přípravku SUPERFOLIN 2 60+60 na 2 měsíce v hodnotě 700 Kč.

Superfolin 2 je doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA.

Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013. Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve Vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně.

Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozkové tkáně a oční sítnice plodu. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 250 mg denně.

Více informací na www.chytre-miminko.cz.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×