Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:
- 1 x Pink Fairy Dust šperkovnice - Pistalinda
- 1 x Vintage Cotton šperkovnice - MiluseS
- 1 x Lavender Mist vanička - jijina
- 1 x Vintage Cotton vanička - Doomcaa1
- 1 x Parisian Whisper vanička - Krtice
Výhercům gratulujeme!
Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:
1. a) Naše tělová a koupelová kosmetika neobsahuje parabeny a sulfáty. Souhlasím
2. b) Je tělová kosmetika obsažená v našich dárcích testována na zvířatech? Ne
3. b) Kolik modelů šperkovnic je v naší nabídce dárků? 5
4. a) Odkud pochází naše originální dárky s tělovou kosmetikou? Anglie
Více informací najdete na https://www.reknitodarkem.cz/informace/o-spolecnosti/
Jaká bude výhra?
- 1 x Pink Fairy Dust šperkovnice
- 1 x Vintage Cotton šperkovnice
- 1 x Lavender Mist vanička
- 1 x Vintage Cotton vanička
- 1 x Parisian Whisper vanička
Pink Fairy Dust růžová šperkovnice
Šperkovnice jako z pohádky, která v sobě skrývá vše potřebné k péči o pokožku těla.
Tělová a koupelová kosmetika s vůní lilie původem z Anglie vyrobená podle posledních trendů bez obsahu parabenů, sulfátů a parafínů. Není testována na zvířatech.
Obsahuje: tělové mléko 345 ml, pěna do koupele 190 ml, krém na ruce 190 ml, sprchový gel 345 ml, sůl do koupele 200 g, žínka ve tvaru růže, Zdarma 2 x 30 ml krém na ruce.
Vintage Cotton bleděmodrá šperkovnice
Něžná šperkovnice, která udělá radost dvakrát. Praktický a voňavý dárek.
Tělová a koupelová kosmetika s vůní lilie, která je obohacena o přírodní oleje a vitamíny zanechá Vaši pokožku hebkou a voňavou.
Tělová a koupelová kosmetika původem z Anglie vyrobená podle posledních trendů bez obsahu parabenů, sulfátů a parafínů. Není testována na zvířatech.
Obsahuje: tělové mléko 345 ml, pěna do koupele 190 ml, krém na ruce 190 ml, sprchový gel 345 ml, sůl do koupele 200 g, žínka ve tvaru růže , Zdarma 2 x 30 ml krém na ruce.
Levander Mist vanička
Vkusná vanička ve viktoriánském stylu, která je praktickým a vkusným doplňkem do koupelny. Koupelová a tělová kosmetika s vůní levandule a rozmarýnu Vám zaručí po dlouhém dni chvilky pohody a uvolnění.
Květy levandule jsou půvabné zároveň mají harmonizující a uklidňující účinky na tělo i duši.
Dopřejte si relaxační koupel, která Vám zaručí klidný spánek.
Luxusní tělová kosmetika v krásném dekoračním balení obsahuje extrakt levandule, rozmarýnu a je obohacená o vitamín A, vitamín E ,provitamín B5, kakaové máslo, mangové máslo a petrklíčový olej.
Kosmetika neobsahuje parabeny a není testována na zvířatech.
Vanička obsahuje: pěnu do koupele 175 ml, tělové mléko 175 ml, sůl do koupele 300 g, sprchový gel 100 ml, tělové máslo 50 ml, pevné mýdlo 145 g, tělový pealing 50 ml
K dárku navíc dostanete zdarma 2 x 30ml krém, který může být praktickým doplňkem do kabelky a zároveň si můžete vyzkoušet další vůně obsažené v našich dárcích.
Vintage Cotton vanička
Stříbrná vanička ve viktoriánském stylu s tělovou a koupelovou kosmetikou z Anglie.
Romantický design, který udělá radost každé ženě nebo dívce.
Kosmetika neobsahuje parabeny obsahuje přírodní oleje a je obohacena o vitamíny A,E a B5.
Obsahuje: 225 ml tekuté mýdlo, 225 ml tělové mléko, 200 g perličky do koupele, 50 ml tělové máslo, 130 g pevné mýdlo, žínka ve tvaru růže
K dárku navíc dostanete zdarma 2 x 30ml krém, který může být praktickým doplňkem do kabelky a zároveň si můžete vyzkoušet další vůně obsažené v našich dárcích.
Parisian Whisper vanička
Nechte se unést elegancí Paříže. Koupelová a tělová kosmetika s extraktem z pomerančového květu, obohacená o vitamíny A,E a provitamín B5, která neobsahuje parabeny a není testována na zvířatech.
Vanička má praktické využití v koupelně na uložení dekorativní kosmetiky, odličovacích tamponů a dalších nepostradatelných maličkostí, které každá žena potřebuje.
Ideální dárek pro každou příležitost po celý rok.
Obsahuje: 225 ml tekuté mýdlo, 225 ml tělové mléko, 50 ml tělové máslo, 200 g sůl do koupele,130 g pevné mýdlo, žínka ve tvaru růže
K vaničce navíc dostanete zdarma 2 x 30 ml krém na ruce. Můžete tak vyzkoušet vůně z našich dalších dárků a nebo praktický doplněk do kabelky.
Předchozí soutěž:

Velká blogová/deníčková soutěž
Následující soutěž:

Soutěžte o 1000 Kč na ekologické produkty Bamboolik!
Diskuze k soutěži
krasne sady
ty jyou nadherne,uz na strankach zkoumam co vse maji :)Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků