Inzerce
Inzerce
Inzerce

Diskuze: Nemocnice Vyškov, p.o. (strana 1) - diskuze

Přidat textové hodnocení
 • dobrá porodnice se špatnou pověstí
  ZDRAVÍM VŠCHNY SOUČASNÉ I BUDOUCÍ MAMINKY!RODILA JSEM ZDE OBĚ MÉ DĚTI PO PORODU PRVNÍHO DÍTĚTE(2006)JSEM BYLA ROZHODNUTÁ ŽE VE VYŠKOVĚ UŽ VÍCKRÁT RODIT NEBUDU,ALE VZHLEDEM K TOMU ŽE TO MÁM DO VYŠKOVA OPRAVDU JEN KOUSEK TAK JSEM SI TO NAKONEC ROZMYSLELA(2.POROD CISAŘ.ŘEZ KVĚTEN 2009)A MUSÍM SE PŘIZNAT ŽE TO BYLA DOBRÁ VOLBA BYLA JSEM TETOKRÁT PŘEKVAPENÁ S JAKOU OCHOTOU,VSTŘÍCNOSTÍ A POMOCÍ JSEM SE SETKALA.VE VYŠKOVĚ SE PODLE MNE HODNĚ ZMENILO(ODEŠLI DOKTOŘI I NĚKTERÉ SESTRY).VŠICHNI AŽ NA PANA DOKTORA HOUBALA JSOU ZDE MILI A OCHOTNÍ A JDE VIDĚT ŽE MAJÍ SVOU PRÁCI RÁDI!DĚKUJI VŠEM SESTŘIČKÁM Z PORODNÍCH SÁLŮ ,Z GYNEKOLOGIE I NOVOROZENECKÉHO A SAMOZDŘEJMĚ I DOKTORŮM ŽE SE O NÁS TAK PĚKNĚ STARALI!
  katy.ing.   | 12.01.2010 10:22:39
  Reagovat | URL příspěvku
 • vyškov
  Až konečně vyhodí mudr.Houbala tak tato porodnice bude super on jí dodává vadu na kráse a to velkou. 
  monula60   | 20.09.2009 10:40:43 | Reakcí: 1, poslední: 08.01.2010 16:24:02
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
 • Reakce na přídpěvky
  Tak jsem si právě přečetla všechny příspěvky k vyškovské porodnici a musím reagovat, takto ...
  Rodila jsem zde v srpnu 2007. Starali se o mě celé těhotenství, chodila jsem na plavání a cvičení, takže jsem porodní asistentky znala už před porodem. Přenášela jsem 4 dny a samotný porod proběhl velmi rychle. Přeskočila jsem první dobu porodní (prospala jsem ji) a v 7 ráno jsem rovnou začala mít stahy po 5 minutách. V 8.10 jsem přijela do porodnice a 9.17 byl syn na světě. Nemůžu si stěžovat, ani na to, že jsem rodila na té úplně obyčejné "stoleté" koze. Také u mého porodu byla studentka, někde se to naučit musí. Byla jsem spokojená jak na porodním, tak i na šestinedělí a sestry z novorozeneckého jsou také hodné a rády pomůžou. 5 dní hospitalizace? V tom nevidím problém. 3 dny? Hrůza. Právě 3, 4 den se projevůjí problémy, že není odloučená celá placenta a musíte jít opět na sál. Radši budu v nemocnici 5 dní a vím, že odcházím já i dítě v pořádku. Nyní jsem na začátku druhého těhotenství a už teď vím, že budu rodit opět ve Vyškově, ikdyž už tam budou jiní doktoři než poprvé. Doufám, že nejsem sama kdo má dobré zkušenosti .....
  katusice   | 11.01.2009 18:05:41 | Reakcí: 1, poslední: 22.05.2009 13:42:03
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Reakce na přídpěvky
   Čau!
   Naprosto s tebou souhlasím... pokud se zadaří, tak taky pojedu zase do Vyškova  
   verka.s   | 22.05.2009 13:42:03
   Reagovat | URL příspěvku
 • Doporučuji
  Zdravím nastávající maminky,
  chtěla bych jen v krátkosti zhodnotit svůj pobyt v porodnici ve Vyškově, kde jsem v červenci 2008 porodila své druhé dítě. Co se týče služeb personálu, péče o dítě i o matku a informovanosti průběhu celé hospitalizace, byla jsem maximálně spokojena a mohu všem jen doporučit. Poprvé jsem rodila na Obilňáku, ve srovnání s porodnicí ve Vyškově jsem byla opravdu překvapena péčí a starostlivostí personálu a všem pracovníkům patří můj dík za mě i za miminko.
  Acontis   | 04.08.2008 21:11:58 | Reakcí: 1, poslední: 20.08.2008 23:31:45
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Doporučuji
   Tak to teda žasnu tohle píšeš, protože většina maminek si stěžuje právě na neinformovanost i svěm zdravotním stavu. Když se sama nedožaduješ, tak se nedozvíš absolutně nic! Rodila jsem zde své 1. i 2. dítě. Ale mě se rozhodně ve Vyškově líbilo moc až na tu informovanost a občas dávání najevo velice špatné nálady personálu...
   Eiffela   | 20.08.2008 23:31:45
   Reagovat | URL příspěvku
 • vyškovská porodnice podruhé...
  Zdravím všechny rodičky a budoucí maminky.už jsem tu jednou příspěvek psala to jsem netušila,že se nakonec vyškovské porodnici i já nevyhnu. Byla jsem zde koncem zimy hospitalizována kvůli syndromu mizejícího dvojčete (v 5.týd.) Byla jsem ráda, že si mne v nemocnici nechali,protože jsem 3x jela s doporučením od mé gyndařky na příjem přímo do Brna na Obilňák a tam mě vždy odmítli s tím,že je to brzy a když by to mělo jít ven,tak hold půjde..Ve Vyškově na příjmu byl pan Dr. Rýgl který mi po kontrolním ultrazvuku sdělil,že je můj stav opravdu na nemocnici,že se uvidí jak to dopadne ale když bych potratila, netrápila bych se doma a jela bych rovnou na sál na vyčištění.Takže jsem ležela, odpočívala a čekala. Vzhledem k tomu,že jsme si v této nemocnic pobyla týden,dozvěděla jsem se různé zkušenosti od mách "kolegyň - pacientek". Jak tu už níže popisovala paní tak já ležela s holčinou které byla v nem.3 týdny (od 34 do 37.) protože se panu primářovi nelíbily lehké tonizace bříška..Nakonec jej ukecala v 37.týdnu a byla prouštěna domů,kde nakonec stejně přenášela a nakonec ji porod musel být vyvolán. Byla jsem mile překvapena že zde už naštěstí nepracuje jedna ze sester (v důchodovém věku) personál se obměnil.Se sestrami jsem problémy žádné neměla,byly milé,příjemné a vstřícné,nemůžu říci ani půl slova. Co se týče doktorů, celkem se to tam s jejich působností mění a asi se není čemu divit...S doktory jsem problém taktéž neměla asi to bylo tím,že jsem už byla z dřívějších let poučená a hold jsem už nebyla taková ta zaražená pacientka,které něco píchnou, dají léky a ona se raději ani nezeptá co to je,však doktoři vědí co dělají..nebudu je otravovat.. Bohužel takový přístup a velký odstup jsem měla kdysi k doktorům a pak to vedlo jen k mé nervozitě při pobytu.Dnes už taková nejsem.Jedná se přeci o moje dítě, mé tělo a všichni jsme jen lidi,že? Dokonce i doktoři a není špatné,jim to někdy taktně tak trošku připomenout.Přála bych vyškovské porodnici lepší renomé než to co si za ty roky u lidí získala.Snad se časem pověst zlepší a hlavně přístup doktorů bude jaksi lidštější viz. Dok.Eim a Rygl...Na ostatní doktory nemohu říci ani půl slova.
  oslík23   | 13.05.2008 11:26:24
  Reagovat | URL příspěvku
 • Nemocnice Vyškov
  Dobrý den,
  i já mám zkušenosti s nemocnicí ve Vyškově - a musím říct, že jen ty nejlepší!!
  Na porodní jsem se dostala 4. den po termínu a ležela jsem tam ještě další dva dny. Potom porod vyvolali. I před komplikace při porodu vše dopadlo na výbornou:-)A na přístup sestřiček i doktorů si rozhodně taky nemůžu stěžovat.
  Na novorozeneckém jsem ležela na standartním pokoji a bylo to naprosto v pohodě. Je pravda, že WC a sprchy by zasloužily trošku zrenovovat a rozšířit... Po pěti dnech nás pustili domů a musím se přiznat, že těch pět dní pobytu v porodnici mi připadá naprosto v pořádku - nedovedu si předtavit, že bych měla jít domů třeba po třech dnech! Je lepší, když mají doktoři to maličké pod dozorem déle... Sestřičky na novorozeneckém jsou naprosto v pohodě a milé (pravda, je tam jedna postarší sestra, co není vůbec příjemná) a dohled doktorů víc než dostatečný...
  Celkově hodnotím nemocnici ve Vyškově na výbornou. A pokud budu rodit znovu, určitě pojedu zase do Vyškova.
  verka.s   | 24.04.2008 08:58:00 | Reakcí: 1, poslední: 21.06.2008 17:40:34
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Nemocnice Vyškov
   Ahojky, přemýšlím nad Výškovskou porodnicí, hlavně z toho důvodu, že bych to měla blíže, i když jsme měla v plánu Obilňák, tak jsem se chtěla zeptat, zda někde najdu seznam věcí co s sebou do porodnice a tak. Díky
   flor1   | 21.06.2008 17:40:34
   Reagovat | URL příspěvku
 • Přístup ve vyškovské porodnici
  Nedá mi to a musím reagovat na komentáře k vyškovské porodnici. Kdybych přijela, porodila a byla odevzdána na oddělení šestinedělí byla bych celkem spokojená. Když nemáte nějaký problémy, tak bylo vše OK a i nic moc stav sociálního zařízení na hygienu po porodu by se dal překousnout - těch 5 dní se to dá vydržet.Sestřičky se na šestinedělí chovali celkem dobře a vstřícně.
  Ale když máte problém, tak je to zde daleko horší. Já jsme měsíc před porodem letos v lednu chodila do poradny k Mudr.Houbalovi, nemůžu říct špatného slova i zde bylo vše ok, ale když jsem přišla týden po termínu porodu znovu do poradny, tak mi pan doktor řekl,že musím další den nastoupit na vyvolání. Tak jsme se těšila,že 8 dní po termínu konečně uvidím svou holčičku. Jenže co se nestalo. Po kontrole pana primáře (hodně odměřeného) jsem se dozvěděla,že nic vyvolávat nebudou,že je termín špatně spočítaný:-). Jenže termín byl spočítaný dobře a odhadovaná porodní váha už při příjmu byla 4200g!, no tak jsem si říkala,že bude víkend a v pondělí,že asi začnou. Tak jsem tam zbytečně ležela přes víkend, nikdo se mnou nic nedělal. Celý týden se taky nic nedělo a já se jen podrobovala kontrolám pana primáře..., chodila na pravidelné kontroly ozev, plodové vody. A odhad porodní váhy se vždy říkal 4200g!. Pan primář prostě rozhodl,že tam budu ležet a čekat až to přijde samo. To už jsem tam ležela 11 dní, tudíž 17 dní po termínu s odhadem velkého mimča.I když hned první víkend se doktorům nezdálo srdíčko mimča, tak pan primář prostě rohodl,že je to OK. Já byla úplně zoufalá, že se ještě v takto dobré porodnici toto děje.I manžel už byl zoufalý a už jsme si sehnaly,že nás přijmou v jiné porodnici v Brně, protože manžel to tam diskutoval se známou, která dělá por. asistentku a říkala,že by se toto tam nedělo. No naštěstí mi to 18 den! po termínu vyvolal pan Houbal a už jsem věděla,že do Brna nemusíme.Jeho péče po celou dobu byla perfektní i zakončení komplikovaného porodu zvládl dobře a nakonec jsem byla ráda,že pan Mudr. Houbal mi pomohl a nemohla jsem na jeho adresu říct nic špatného.
  V týdnu rodila ve vyš. por. švagrová a té to vyvolali ještě v den nástupu??? To jsem byla taky docela překvapená. Rodila taky komplikovaně a službu konající lékař jí řekl,že miminka s předpokládanou porodní váhou kolem 4000 g se nenechávají tak dlouho přenášet (přenášela 8 dní - pouze). Tak nechápu,proč se ke mě primář takto zachoval. Prostě jeho arogance a touha po sponzorských darech je asi dost vysoká, možná čekal,že dáme sponzorský dar, ale to bych dala jen v případě naprosté spokojenosti.
  Jedno vím určitě, kdybych rodila v termínu,tak bych do vyš. porodnice jela znovu, ale kdybych měla problém,tak bych vyhledala některou z porodnic v Brně.
  Chování pana primáře je hrozné, je tam cítit,že bez jeho souhlasu se tam opravdu ani okno nesmí otevřít.
  Na zbytek personálu si stěžovat nemůžu...
  ranem   | 10.04.2008 07:15:38 | Reakcí: 1, poslední: 05.08.2009 16:54:03
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Přístup ve vyškovské porodnici
   Když jsem začala číst Váš příspěvek, měla jsem pocit jako bych ho psal já sama. Mám úplně stejné zkušenosti jako Vy. Také jsem ležela ve Vyškovské porodnici s tím že přenáším a nakonec mi ten s prominutím idiot Eim řekl, že je špatně spočítaný termín, nebyl. Nakonec jsem úspěšně porodila v Brně. Do Vyškova bych už nešla ani kdybych měla rodit doma. Je to tam banda debilů. Jednoduše bez peněz za Eimem do Vyškova nelez.              
   marketa83   | 05.08.2009 16:54:03
   Reagovat | URL příspěvku
 • Určitě nezanevřete!
  Já jsem během měho prvního těhotenství byla hospitalizovaná ve vyškovské nemocnici v r.2006 asi 2x a po 3. už jsem šla rodit císařským řezem z důvodů odlučování placenty ve 41.tt. Při hospitalizaci v těhotenství jsem byla velice nespokojena s jednou sestřičkou, které jsem to taky dala najevo a když jsem tam pak rodila tím císařem, tak už to bylo v pohodě až jsem se divila.Co se týče doktorů, tak přístup opravdu nic moc. Člověk se o svém zdravotním stavu dozví jen těžko. Ale po porodu se mi to zdálo už lepší. Všichni byli ochotní a sestřičky moc milí. Byla jsem spokojená. Teď jsem ve 34.tt a jsem pevně rozhodnuta, že půjdu zase do Vyškova. Každý má na tuto nemocnici opravdu jiný názor a já bych byla velice ráda, kdyby se ozvali i nějáké maminky, které měli lepší zkušenost. Ráda se i s nějákou maminkou seznámím.     
  Eiffela   | 16.03.2008 14:48:06 | Reakcí: 2, poslední: 07.07.2008 22:55:22
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Určitě nezanevřete!
   Dobrý den,já mám též špatnou zkušenost s porodnicí ve Vyškově.Když jsem tady v dubnu roku 2006 ležela v sedmém měsíci těhotenstvý tak sem byla naprosto spokojená ale v červnu když došlo na samotný porod už to nebylo tak růžové!Vzhledem k tomu že mi začal porod akorát jak přijel manžel za náma tak sme hned přesunuly na porodní sál a vše probíhalo dobře.Naše malá se narodila v jedenáct večer a já sem byla moc unavená tak manžel odjel domů a to byl zlom v chování sestry na porodním.Vzhledem k tomu že jsem dostala dvě kapačky a porod byl dost těžký (i pro dcerku tak sem ji bohužel nemohla mít u sebe) tak jsem byla docela mimo a sestra mi nadala že ostatní maminky si na šestinedělí dojdou po svých a mě musí vozit.Byla sem ale tak unavená že mi to bylo vcelku jedno.Po dvou dnech mi malá přestala chtít prso a tak mi musela pomáhat sestra ale byla starší a také dost protivná bohužel.po pěti dnech sme odjeli domů spokojení že už je to za námi ale když dojela mudr.Jenčíková z Bučovic na kontrolu naší malé tak říká že má zlomený klíček a my o tom přitom nic nevěděly.Není to nic vážného ale myslím že by stálo za zmínku v propouštěcích papírech dcerky jenže si toho zřejmě nikdo nevšiml!A to že naše dcerka musela být oživovaná po porodu nám taky nikdo nezdělil.Mrzelo mě to ale na druhou stranu tu byly i velice příjemné sestry ochotné pomoci a tudíž sem opravdu nezanevřela a v červenci až pojedeme rodit naši druhou dcerku povede naše cesta opět do Vyškova:-)
   MakiNiki   | 15.06.2008 18:23:59
   Reagovat | URL příspěvku
   • \
    RE: Určitě nezanevřete!
    Dobrý den,jsem moc ráda, že se někdo ozval na můj zveřejněný článek.Přeji vám mnoho zdaru při dalším porodu ve Vyškově. A ať jsou na vás hodnější. Doufám, že si tuto zprávičku stačíte přečíst než odjedete do porodnice. Já jsem svoje mimnko porodila 10. května 2008 a to 9 dnů po stanoveném termínu. Porod mi bohužel vyvolat nemohli, protože po prodělaném císařském řezu se to prý nesmí. Chtěla jsem totiž spontální porod. Jenže bohužel jsem dopadla taky špatně z toho důvodu, že mi ta jizva praskla, takže jsem šla na revizi. Ale stejně je to pro mě ten největší zážitek i když ten zákrok a zotavování po zákroku pro mě byl rozhodně horší, než celkový porod! Ještě jednou děkuji všem ve Vyškově, kterým jsem dělala velké starosti!
    Eiffela   | 07.07.2008 22:55:22
    Reagovat | URL příspěvku
 • Vyškov porodnice
  Dobrý den i já mám zkušenosti s touto porodnicí.Ležela jsem zde několik měsíců kvůli velmi rizikovému těhotenství.Přístup personálu chladný, odtažitý..Přístup doktorů? Málo strašně málo sdílní..Velká vizita pro nás, co jsme leželi v této nemocnici zaznamenala, že se snad něco více dozvíme o svém stavu právě při ní, kdy se mezi sebou doktoři bavili v latinských, nebo odborných pojmech a my doufali, že snad něčemu porozumíme.Doktoři jsou sdílní JEN k panu primářovi a sami k sobě. Nebyla jsem s pobytem v téhle nemocnici vůbec spokojena.Připadala jsem si a ne jen já, jako ve vězení a to doslova! Vím, že pánům doktorům vděčím za to, že mám zdravou dceru, ale už nikdy bych do této nemocnice ležet nešla. Je to hlavně o přístupu o ničem jiném a ten je ve vyškovské porodnici bídný..
  Při druhém těhotenství kdy jsem také musela být hospitalizována a odmítla jsem tuto nemocnici a s velkou nadějí jsme nastoupila do Brna na Obilní Trh. Nestačila jsem koukat na ten obrovský rozdíl!!Sestry byly lidské, milé a hodné..Ochotné se se mnou bavit. Doktoři skvělí!! Mohla jsem se jich na cokoliv kdykoliv zeptat a vždy byli ochotní a danou věc vždy vysvětlili tak, abych jí porozuměla.Zde jsem si pobyla necelé dva týdny a dodnes na tuhle zkušenost moc ráda vzpomínám - což se nedá v žádném případě říci o vyškovské porodnici.
  Své druhé dítě jsem rodila ve Vyškově - nedalo se nic dělat, porod šel velmi rychle a do Brna bych to zřejmě nestihla.
  Když to shrnu:Porod ve Vyškově - skělý! Opravdu nemůžu říci ani půl slova!!Leč následný pětidenní pobyt opět děs běs..Zase ta stará škola :-(
  oslík23   | 25.01.2008 13:07:09 | Reakcí: 1, poslední: ..
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Vyškov porodnice
   nedá mi to nereagovat!!!
   Mám úplně stejné zážitky jako vy. Ležela jsem tam 5.měsíců a děs. Některé sestry byli moc fajn, u jiných už to bylo horší. K primáři se všichni chovali jako k pánu bohu....bez jeho požehnání se tam pomalu ani nesmělo otevřít okno... Dostat z lékařů nějakou informaci...téměř nadlidský výkon.
   Ale co, naštěstí se moje těhotenství podařilo zachránit (i přes hodně potíží) a na to špatné se rychle zapomíná!!!
   ještě jedna věc. Děsně mi vadilo špatné hyg. zázemí na oddělení. 2 malé WC na nejméně 20 žen...a pouze 3 malé sprchy....
   Ale nadstandardy tam mají pěkné. I ta péčw na nich je trošku jiná...ale to nevím z vlastní zkušenosti 
   alicen   | 12.03.2008 22:01:19
   Reagovat | URL příspěvku
 • Porodnice Vyškov
  Dobrý den, ráda bych se s Váma podělila o zkušenosti s porodnicí ve Vyškově. Porodní oddělení vcelku dobré - sestry i doktoři byli milí. Oddělení šestinedělí - HRUZA. Připadala jsem si jako v kriminále. Personál protivnej a nadřazenej, vybavení porodnice jako za dob hodně minulých. Sestry nás jen neustále strašily, že když něco nesplníme, nebo když bude dítě projevovat jen sebemenší známky nějakého nachlazení nedej bože nemoci, tak že nás nepustí domů - prostě hrůza. Z tohoto otřesného zážitku se vzpamatovávám ještě dnes a vím jistě, že do této porodnice mě již nikdo nikdy nedostane.
  shortka   | 22.01.2008 22:29:05 | Reakcí: 1, poslední: ..
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Porodnice Vyškov
   Dobrý den, taky se s vámi podělím o zkušenosti s porodnicí Vyškov. Oddělení porodnice vůbec nemohu kritizovat, myslím, že byli perfektní. Porodní asistentky milé a vstřícné. Oddělení šestinedělí špatné taky nebylo. Ale souhlasím s paní přede mnou, že oddělení novorozenecké bylo strašné. Ještě dnes na to vzpomínám s hrůzou. Sestřičky neochotné a neustále něčím straší. Ne tedy všechny, ale snad jen jedna se mi zdála příjemná a hodná a hlavně uměla poradit!!! V Brně pouštějí domů hned 3 den a tady drží nejméně 5 dnů.
   Petrah4   | 26.01.2008 20:34:57
   Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×