Anez2709 22. 05. 2025

Dobry den, mam dotaz na ZT a nasledne cisteni delohy. Dne 28.4.mi bylo zjisteno ZT ve 13.tydnu a plod odpovidal 10tt. Dostala jsem tabletu, ktera vyvolala potrat. 19.5.jsem mela kontrolu, kde pani doktorka zjistila, ze tam jeste zbyl nejak vacek ( nevim, jak se presne jmenuje) a dala mi tabletku jeste jednou, ale po ni jsem uz vubec nekrvacela, jen me trosku bolelo bricho. Chci se zeptat, jestli je mozne, ze jeste zacnu krvacet? Popripade je mozne, ze by vacek potom odesel s MS? Na kyretaz se mi opravdu nechce.. Predem moc dekuji za odpoved!

Odpověď odborníka:

gynekolog

Dobrý den,

otázkou je, kolik toho zůstalo, to se takto posoudit nedá, pokud by došlo k menstruaci, je možné, že by residua mohly odejít. 

Štítky:
Sdílejte reakci

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Související články

Přísloví a hříčky pro chytré hlavičky

Přísloví a hříčky pro chytré hlavičky

Kniha učící děti hravou formou moudrosti našich předků určená především pro předškoláky a školáky, své si v ní však najdou i dospělí. Jednotlivá přísloví jsou objasněna nejen slovně, ale také pomocí obrázku a říkanky, vždy nabízí i prostor pro vlastní obrázek dítěte.

Mohlo by vás zajímat

Zodpovězené dotazy

Celkem 5 546 zodpovězených dotazů

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 759 Kč
Set 5 dětských knížek 0–8 let