Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zápach

Dobrý den,jsem 4 měsíce po porodu, kojím,a beru antikoncepci Azalia. Zhruba 3 týdny me trápí takový zvláštní zápach z vagíny. Nedokážu ho popsat,je jiný než na který jsem zvyklá při různých mykózách a zánětech( na které jsem dřív dost často trpěla). Nemám žádné jiné problémy(svědění,pálení,bolest ani výtok) jde čistě jen o ten zápach. Sprchuju se 1x denně,používám intimní gel saforelle,a k vůli potížím jsem si během týdne udělala 2x výplach rosalginem,ale potíže nějak nepřestávají. Zajímá mě jestli by to mohlo být například tou antikoncepcí- možná by mi pomohlo ji vyměnit za jinou? Poradíte prosím co můžu udělat abych se toho zbavila? Moc děkuji...

Dobrý den,
Jistě pochopíte, že v rámci internetové poradny opravdu nejsem schopná zjistit příčinu Vašich obtíží, nicméně hormonální antikoncepce mi přijde jako málo pravděpodobná příčina. 

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 09.07.2024, 17:51
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×