Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pomalý růst hcg

Těhotenství | HanaHanaHa | 02.06.2023, 20:32

Dobrý den,

dle ms bych měla být dnes 7+1, ale ovulace proběhla až 21. den cyklu, tedy spíše 6+2. Na utz před 3 dny nebyla ještě srdeční akce a miminko se zdálo doktorce menší, tedy odebrala krev na výši hcg - ta byla 11279 U/I, znovu odebrána o 2 dny pozdeji a nárůst byl jen na 14410. Dle doktorky to vypadá na neprosperujici těhotenství. Mam jít na další utz pristi týden, to samozřejmě urci více. Ale ráda bych věděla, zda je šance, že těhotenství je v pořádku, i když se hcg nezdvojnásobilo po 48h a narostlo celkem málo. Nekde jsem našla, ze při hodnotách nad 10tis již není úplně směrodatné, ale přesto obavy mam, zvlast když dle doktorky to tak vypada.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

tělesná teplota se pobytem v takto teplé vodě nijak zásadně nemění. Opravdu neplatí rovnice, že pokud jste ve vodě o teplotě 21°C, tak teplota ve Vašem těle je také 21°C, takto termoregulace nefunguje. Bez zbytečných obav si užijte dovolenou.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 07.06.2023, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×