Zdravé těhotenství v televizi
Publikace Zdravé těhotenství byla představena v pořadu Sama doma v České televizi 15. června 2012. Hosty pořadu byli mimo jiné Mgr. Jana Eliášová, MUDr. Jana Martincová a šéfkuchař Michal Barták.
Jak připravit Čočkovou pomazánku a Zapečené toustíky s tvarohem a ovocem z publikace a jak by se měly těhotné ženy stravovat?
Šéfkuchař Michal Barták dle receptu z publikace Zdravé těhotenství připravoval přímo ve vysílání Čočkovou pomazánku a Zapečené toustíky s tvarohem a ovocem.


Nutriční terapeutka Mgr. Jana Eliášová pak divačkám prozradila, jak se v těhotenství zdravě stravovat.
Na záznam se můžete podívat na web České televize.
Představení publikace Zdravé těhotenství
V dalším vstupu pak Jana Martincová představila samotnou publikaci a Michal Barták pokračoval v přípravě pokrmů.
Záznam na webu České televize.

A pokrmy jsou dokončeny a krásně naaranžovány,...
protože jak říká Michal Barták, jíme i očima:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/312292320130012/video/207381
Mgr. Jana Eliášová odpovídá na dotazy diváků
Nutriční terapeutka Mgr. Jana Eliášová byla také hostem na chatu a odpovídala na dotazy diváků.
Záznam na webu České televize.
Publikaci si můžete za výhodnější cenu zakoupit na webu Pro chytré hlavičky.
Předchozí článek:
Říkačky v televizi
Následující článek:
Předškolákovy týdeníčky v ČT
Poradna
Dobrý den, začátek poslední menstruace byl 28.4. Takže jsem 6 týden. (Asi) na gynekologii jsem objednaná až za 14 dnů. Už 3 dny špiním. Moje doktorka mi řekla, že když se nerozkrvácím, že takto můžu špinit klidně i týden. Špiním jen málo a převážně dopoledne v noci ani kapka. Žádné bolesti břicha nemám, ale mám strach, jestli nemůže jít o začínající potrat. Prosím, co si o tom myslíte vy? Děkuji za odpověď
Dobrý den,
špinění může být normálním příznakem na začátku těhotenství, pokud vysloveně nekrvácíte, tak se nemusí jednat o nic patologického.

Pro akci je nutné přihlášení
Obsah článku
Související články
Aktuální testování
Aktuální soutěže
Ovulační kalkulačka
Vypočtěte si Váš termín ovulace! Kdy budete mít plodné dny? Výpočet ovulace vám provede naše ovulační kalkulačka.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
3 hlasy
82 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků