Inzerce
Inzerce
Inzerce

kouše si nehty i prsty

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
ahoj,mám 3leté dítě a 3měsíční mimi.Syn začal chodit do školky,vše bylo fajn,ale po měsíci se začal pomočovat-ve spánku a okusovat si nejen nejty ale i kůži okolo a to "až na maso"!zjistili jsme že ho ve školce šikanují předškoláci-jsme vesnická školka o celkovém počtu 21dětí-maximálně-to jsme vyřešili ale zlozvyk trvá.nepomohl ano mordex-tinktura proti okusování nehtů,poraďte...díky
autor: AMELIKA    Poslední změna: 15.11.2007 23:46:00
Předchozí článek Prskání (hlavně jídla) Další článek Poruchy učení a chování
Diskuze
 • Ameliko, určitě bych se obrátila na Vašeho dětského lékaře, aby Vám doporučil psychologa, se kterým by ses mohla poradit, případně by dítě vyřetřil a zvolil postup.
  Držím palce, mám s tímto bohužel osobní zkušenost, také vzniklo ve školce, u nás naštěstí byla možnost změny, chce to však trpělivost, následky se odbourávají velice dlouho, i měsíce.
  Držte se 
  Jana
  Calamity J.   | 05.12.2007 10:35:18
  Reagovat | URL příspěvku
 • A co si ho nechat nějakou dobu doma, aby se uklidnil a zase nabral pocit bezpečí. Zkusila bych ho dát znovu zase od září, do jiné třídy, případně i změnit školku (jestli je možnost).
  Každopádně než se uklidní , bude to trvat... Tak hodně trpělivosti. 
  Sunny   | 05.12.2007 10:24:55
  Reagovat | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce