Inzerce
Inzerce
Inzerce

Přebalovací/dětský koutek Lili

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Přebalovací koutek jsme vybavili především vzhledem k velikosti našeho bytečku. Nechtěli jsme naše 2+kk zaplňovat dalším nábytkem a výsledné řešení se ukázalo naprosto ideálním a pořád si to nemůžu vynachválit.

Jsme oba vysocí a tak nám vyhovuje mít přebalovací podložku na postýlce. Navíc když Lili nemá náladu, zaujme ji kolotoč nad postýlkou nebo nalepené obrázky vedle na komodě.
Na věci pro Lilinku i na její přebalování jsme využili stávající komodu. A to opravdu vřele doporučuji. Vysouvací šuplíky jsou praktické, protože vidíte až dozadu a tak využijete celou hloubku. Zavřením šuplíku máte navíc uklizeno ;-) Výhoda je také, že komodu využijete i až ji miminko potřebovat nebude. Tím, že komoda je vedle přebalováku, máte věci vedle sebe a nestojíte si před nimi a většinu můžete mít tak, že se není potřeba ani ohýbat.
Nahoře na komodě máme vodu na umývání zadečku (nepoužíváme vlhčené kapesníčky) a kapky, které používáme denně. Zároveň je tu prostor pro odkládaní  použitých plínek i čehokoliv jiného.
V prvním šuplíčku jsou věci, které se hodí mít po ruce – nůžky, pilníček, sponky a gumičky do vlasů, kapesníčky…  prostě drobnosti, které občas potřebujete i při přebalování.
V druhém šuplíku, v úrovni přebalovacího pultu, jsou všechny potřeby na přebalování a péči o miminko – krémy, oleje, vatové tyčinky, plenky, plenkové kapesníčky, které využíváme na utírání a další spousta věcí. Velká výhoda je, že vše je při ruce a zároveň se vám na věci nepráší.
Další dva šuplíky jsme využili na oblečení a, jak už jsem zjistila i na naší velké skříni, není nic lepšího než šuplík! Věcí se vám tam vejde spousta, žádné přehrabování a přehled máte i o tom co je vzadu … Do budoucna předpokládám více a větší oblečení, takže využití i dalších šuplíků pro Lili.
(Mezi přebalovacím pultem a postýlkou je prostor tak akorát na šířku balíku s plenkami, takže doplňování je rychlé a zásoby po ruce.)

A finančně? Komoda je z těch nejlevnějších, z jednoho z velkých obchodů s nábytkem, a přebalovák za pár stovek. Finančně dohromady mnohem levnější než přebalovací komody.
Všem maminkám mohu toto řešení jen doporučit a pokud máte málo místa, tak bych o jiném vůbec neuvažovala.

autor: kopretinacervena    Poslední změna: 01.12.2011 10:35:05
Předchozí článek Vojtíškův přebalovák Další článek Náš koutek na přebalování
Diskuze
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce