Inzerce
Inzerce
Inzerce

Přebalovací komoda

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Čistě z praktických důvodů jsme si přebalovací komodu nechali vyrobit na míru. Potřebovali jsme hodně úložného prostoru, abychom nemuseli pořizovat žádné poličky a zároveň jsme chtěli, aby komoda byla dostatečně vysoká, aby na ní mohl přebalovat i přítel, který má skoro dva metry :)

Komoda se skládá ze dvou malých a dvou velkých šuplíků. V těch malých máme menší věci, jako ponožky, čepičky, bryndáčky, náhradní dudlíky a savičky, zásobu vlhčených ubrousku, teploměr a osušky.

Ve velkých šuplících je uloženo všechno oblečení, které dcera potřebuje, poskládané tak, aby se v něm dobře orientovalo. Horní šuplík je plný vyloženě oblečení "na teď", ten spodní funguje jako taková zásobárna věcí buď na zimu nebo na příští rok, plus v něm najdete látkové plenky.

Jinak v pravé části pultu mám připravené plenky, vlhčené ubrousky a v košíku veškerou dětskou kosmetiku. Vlevo u komody je umístěn uzaviratelný odpadkový koš na použité plenky.autor: Gastrica    Poslední změna: 07.11.2011 18:20:24
Předchozí článek Přebalovací koutek pro naše
zatím nenarozené Mimi
Další článek Rezervní přebalovací pult
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce