banner

Domček - stará krabica polepená samolepiacou fóliou.
Nábytok -starý ešte po mne.
Poťah na gauč - fleece, zošitý v rohoch šikmo.
Podušky na gauči - zmotaný fleece do klbka.
Poťah na kreslo - fleece na koncoch nastihaný do strapcov.
Stolík - nalepený zvyšok "plastového" obrusu.
Koberec - fleece ako na kreslo, na vrchu sú obojstrannou páskou nalepené kvetinky (textilná galentéria, predáva sa to ako metráž, nastihá sa to).
Postieľka - plachta - fleece, perinka a poduška - dve vrstvy fleecu zošité ostro k sebe, z jednej strany sú nalepené kvetinky ako na koberci.
Dvere a okná - samolepiaca fólia.
Obrázky na stenách - medvedík Pú (kúpené v papiernictve).

Dúfam, že som na nič nezabudla. tetnto domček som v nedeľu vytvorila pre Elišku k meninám. Ešte tam musím vymyslieť nejaké bábiky.

Snáď som vás trochu inšpirovala. Je to veľmi jednoduché a hneď hotové.

PS: Obrázky sú u mňa vo fotogalérii. Nejak som sa sekla s ukladaním, a momentálne nám to v PC trvá hróóózne dlho, tak sa, prosím, mrknite na fotky tam. Ďakujem.


Sdílejte stránku

Domček pre bábiky - diskuze

krásný,originální,fakt bomba,škoda že nejsem tak šikovná
haha!!!! tak jasně, do fotog. jsem psala, že jsem měla takový nábytek jako dítě, tak teď už vím proč...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

88 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 16 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky