Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak na plesnivou zeď ,podruhé :-)

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Nám se vytvořily jakési mapky ,ne větší než 5 cm.V rohu,kde je panelák přímo vystven počasí bez jakékoli ochran.Od země asi do 50cm a pak sem tam tečka až do stropu.To samé i v dětském pokoji.Barvu to mělo šedivou,utřela jsem to a po měsíci se objevilo znovu,tentokrát i pěkně chlupaté a barva se změnila na zelenou.Dostala jsem doporučení:
*Jeden postup*
SAVO PROTI PLÍSNÍM postříkat přímo na postižené místo asi ze vzdálenosti 30cm,aby se nerozfoukaly zárodky do okolí,nechat zavadnouT a potom setřít hadříkem.
PREGNOLIT UNI,nebo PREGNOLIT PRIM postup aplikace je stejný.
*Druhý postup* použít jen to Savo.
*Prevence* -používat mikroventilaci u plastových oken, i když je to jen min. ochrana.Dále jednou denně hodně vyvětrat pokud to počasí dovolí a potom pustit topení na plno,aby vlhkost klesla v tomto pořadí opakovat každý den v zimních měsících.Nejlepší ochranou je zeď zaizolovat polystyrenem.Tento problém je ale častým jevem tepelných mostů v domech a jejich ošetření není bohužel definitivní.


autor: veru-beru    Poslední změna: 10.01.2008 18:14:31
Předchozí článek Jak jednoduše zabezpečit skříně,wc
atd. proti dětem?
Další článek čištění odpadu trochu jinak :o)
Diskuze
  • Bydlíme též v paneláku a 3 roky jsme tu žádnou plíseň neměli. Až letos se objevila u obou balkonových dveří. Savo už mám koupené a zítra jdu na to :) Díky    
    Danča   | 13.01.2008 22:28:02
    Reagovat | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×