Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak jsem začala malovat pokojíčky

Podělte se s námi o Vaše zařizování dětského pokojíku. K příspěvkům můžete přiložit i fotky, příp. fotografie většího rozlišení vložit do Fotogalerie a do Vychytávky zkopírovat odkaz Vaší fotogalerie.

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Když jsme si svépomoci s manželem postavili domek, nezbylo nám už financí na všechen potřebný nábytek a tak jsme si radili jak mohli.

Ovšem nový pokojíček nám zůstal téměř prázdný, jen se starším psacím stolem, skříní na věcičky a postýlkou. Sice jsme pokojíček barevně vymalovali a polepili nějakými obrázky, ale naše dcerka přesto odmítala být ve svém pokojíčku sama, natož v něm sama spát. A to už jí táhlo na pátý rok.A tak jsme se všichni ( i s miminkem ) tísnili v ložnici.

Jednou mě napadlo jí ho celý vymalovat oblíbenými postavičkami z pohádek...Po nocích, kdy děti spaly, já malovala a v den jejích pátých narozenin jí ho věnovala „ v novém kabátě “jako překvapení. Eliška do něj vběhla s otevřenou pusinkou. Vzápětí poskakovala nadšením a doslova nás proháněla při stěhování postýlky.Od té doby spinká sama, pokojíček je její království a zve si do něj hrdě své kamarády.

Pokojíček ale měl velký úspěch i u všech známých a kamarádů a tak jsem se malování pokojíčků začala věnovat a moc mě to baví :-). A tady je ukázka některých pokojíčků:  Také Vás všechny srdečně zvu do své fotogalerie http://blog.babyonline.cz/51459/fotogalerie/album/16726autor: MarciA.    Poslední změna: 14.03.2014 10:49:47
Předchozí článek Daruji slevu :-) Další článek Vymalovany pokojik
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce