Inzerce
Inzerce
Inzerce

INSPIRACE pro dekoraci dětského pokojíčku

Podělte se s námi o Vaše zařizování dětského pokojíku. K příspěvkům můžete přiložit i fotky, příp. fotografie většího rozlišení vložit do Fotogalerie a do Vychytávky zkopírovat odkaz Vaší fotogalerie.

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Dekorace do dětských pokojů by měla být krásná jako duše dítěte, měla by děti inspirovat a měla by působit na co nejvíce vjemů, aby tak dítě podporovala v přirozeném vývoji fyzických i mentálních funkcí. Poskytněte Vašim nejmenším dostatek prostoru pro vlastní kreativitu a rozvoj. Pokud jste se rozhodli pro změnu dětského pokojíku, ale nemůžete si dovolit nakupovat nový nábytek, nevěšte hlavu, i tak zvládnete výrazně proměnit pokoj pro vaši ratolest a to za malé peníze a dokonce rychle. Dá se toho docílit pomocí dětských dekoračních samolepek na zeď, okna nebo nábytek.

Snímatelné nástěnné dekorace jsou určeny do všech typů dětských interiérů (dětské pokoje, mateřské školy, jesle, družiny, zdravotnická zařízení atd.). Z jednotlivých dekoračních prvků můžeme na stěnách vytvářet dle své vlastní fantazie stavebnicovým způsobem různé druhy motivů a přizpůsobit je velikosti a charakteru daného interiéru. Práce s těmito dekoracemi je tak snadná, že ji zvládne i malé dítě, které tak může rozvíjet svou představivost a vyzdobit si pokojíček podle vlastní fantazie. Další výhodou dětských dekorací je jejich vícenásobné použití (např. u samolepek), aniž by došlo k poškození nosné plochy. Výsledný optický dojem po instalaci je srovnatelný s přímou ruční originální malbou na stěně.

Ze samolepek a dětských dekorací nás zaujala nabídka firmy Hornschuch Cs, k výběru je nepřeberné množství vzorů a motivů. Zkrášlit pokojíček můžeme například samolepkami známých licenčních Disney motivů, jako jsou Auta, Spiderman, Nemo, Piráti z Karibiku, Ratatouille, medvídek Pů apod. Nebo raději české večerníčky? Tady je nabídka opravdu široká. Se samolepicími dekoracemi si můžete do dětského pokoje pustit oblíbené dětské hrdiny včetně Krtečka, Pata a Mata,Ferdy mravence, Křemílka a Vochomůrky, Večerníčka, Makové panenky a dalších.

Pokud Vám dítě již odrostlo a přemýšlíte o tom, že jeho dětský pokojíček vyzdobený krtečky a křemílky, už není to pravé ořechové, také pro vás máme inspiraci, jak snadno zařídit pokoj v teenagerovském stylu. Jak proměnit pokoj dospívajícího v prostor, kde se bude cítit dobře a kam se nebude stydět pozvat své přátele? Navštivte http://www.free-dee.cz a nechte se inspirovat streetartovým designem samolepicích fólií. V současné době se nabízejí čtyři druhy designu s motivy skate, snowboard, kol, motorky, mezi nimiž jsou i značkové záležitosti jako Vehicle, Represent či Symphony.
Pro dospělé je rovněž připravena řada hotových dekorů s motivy například květin, postav, geometrických vzorů a jiných.
Kromě samolepek a hotových dekorů si můžeme v pokoji vyhrát také se samolepicími fóliemi, které se dají lepit na hladký nábytek a sklo. Můžeme například nakoupit dva až tři různé druhy barev a textur fólií, z těch pak vystřihnout libovolná písmenka, číslice, tvary a těmi pak polepit nábytek, krabici, skříňky, okna apod. Nebo polepit celou plochu nábytku a tak pokoj oživit novými barvami či vzory. Výborné jsou rovněž fólie tabulové, na které se dá dokonce i psát, a fólie zrcadlové.

Samolepicí fólie zakoupíte v řetezcích Globus, Hornbach, Bauhaus, ve specializovaných prodejnách s tapetami, v papírnictvích a internetových obchodech.
Další tipy k použití samolepicích fólií:
renovace kuchyně (včetně vnitřku kuchyní a úložných prostor), dekorace starého stolu a židlí, dekorace parapetů, polepení staré lednice, výzdoba obytného karavanu fóliemi, výroba designových krabic k ukládání věcí, polepení vypínačů, výzdoba skříněk, okna -ochrana před nežádoucími pohledy, polepení reprobeden, polepení dveří, oživení místnosti dekorativními bordurami

Na výběr jsou i další výrobky k pěkné výzdobě dětského pokoje – nálepky, pěnové figurky, bordury, metry, magnetky, maxi a mini dekorace, prostírání, korkové podložky, úložné koše a krabice, fototapety, plakáty a podobně.

K načerpání inspirace navštivte http://www.dcfix.cz nebo navštivte stánek SH 30 firmy Hornschuch Cs na veletrhu Pragointeriér 4-7.8.2008, výstaviště v Holešovicích na Praze 7.


autor: ProMouRodinu    Poslední změna: 15.08.2008 13:55:33
Předchozí článek Dětská rostoucí židle I. Další článek Kubíčkovo pokoj
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce