banner

Od doby, kdy byly děti malé a na cesty jsem jim vozila masozeleninové přesnídávky, vozím je stále. Vlastně, pouze 1, která jim chutná, a to Zelenina s těstovinami a šunkou (nebo kuř. masem) od Hippu.
Ani nevíte, jak jsem si v neděli děkovala, že jsem do Krkonoš přibalila. Cesta byla dlouhá, nechtěli jsme stavět na jídlo, i tak jsme dorazili o půl deváté večer. U pumpy mají bohužel pouze sladkosti, tak jsem si vzpomněla na 2 přesnídávky s lžičkami v kufru a následně na kukuřičné keksy a děti měly zdravou večeři.

Sdílejte stránku

Předchozí vychytávka:

vysavač

Následující vychytávka:

Jak na škytavku

Přesnídávka a kukuřičné keksy na cestu - diskuze

Super.tip.Veme Ivánkovi ovocné s piškotmi.Aspoň mu nebude v aute zle
Jani my taky přidáváme do přesnídávky občas kukuříčné křupky - Fífovi je zatím trošku rozdrobím a nechám rozmočit a opravdu chutná Jsem ráda, že je tu perspektiva i do budoucna jak vidím
Verunka tyhle kupovaný příkrmy nebaští ale všelijaké kukuřičné plátky,křupky,hrahamové,cereální...také máme stále sebou.Verunce chutnají a je to lepší než čokoláda a sladkosti od kterých ji velmi těžko bráním před tchýní
Filípkovi kolem půl roku zeleninové příkrmy kupované moc nejeli,tak mě ani dnes nenapadlo je koupit,ale na cesty vždy vozím něco,v podobě suchého těstaprávě křupinky a různé tyčky a tak..Díky za tip,vyzkouším,zda se mu tím zavděčím,může se to hodit!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky