Velikonoční soutěž o ušatého zajíčka a jídelní set Canpol babies!

Těšíte se na Velikonoce? Značka Canpol babies nedávno představila krásnou novou hračku! Plyšový zajíček má nádherné barvičky a zrcátko, které rozvíjí zrak miminka, ale na své si přijde i sluch a hmat, protože zajíček má šustící ouška a ukrývá také štěrkátko. Tato multifunkční plyšová hračka má navíc velmi praktický úchyt na dudlík, aby jej miminko mělo v kočárku či postýlce stále po ruce. Myslíme i na malé jedlíky, proto se můžete těšit také na rozkošný jídelní set z kolekce Bunny & Company.

Zkrátka můžete vyhrát krásný velikonoční dárek pro holčičku či chlapečka!

Soutěž probíhá v termínu od 8. 4. 2019 do 21. 4. 2019

Co obsahuje balíček Canpol babies?

Plyšový zajíček s úchytem na dudlík

Melaminová miska s přísavkou z kolekce Bunny & Company

Set melaminových lžiček z kolekce Bunny & Company

Nevylévací hrníček z kolekce Bunny & Company

Jak se do soutěže zapojit?

Máme pro vás nachystané 2 balíčky a stačí správně odpovědět na tři následující otázkya umístit se ve správném výherním pořadí. Výherci si pak mohou vybrat, zda chtějí balíček pro holčičku či chlapečka.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 91, 154

Nápovědu můžete najít zde: www.shop.malewo.cz

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více?

Navštivte náš e-shop nebo se přidejte na náš Facebook či Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky. 

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce