Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení velikonoční soutěže o ušatého zajíčka a jídelní set Canpol babies!

Těšíte se na Velikonoce? Značka Canpol babies nedávno představila krásnou novou hračku! Plyšový zajíček má nádherné barvičky a zrcátko, které rozvíjí zrak miminka, ale na své si přijde i sluch a hmat, protože zajíček má šustící ouška a ukrývá také štěrkátko. Tato multifunkční plyšová hračka má navíc velmi praktický úchyt na dudlík, aby jej miminko mělo v kočárku či postýlce stále po ruce. Myslíme i na malé jedlíky, proto se můžete těšit také na rozkošný jídelní set z kolekce Bunny & Company. Zkrátka můžete vyhrát krásný velikonoční dárek pro holčičku či chlapečka!

Již známe výherce!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • vermit
  • Mawa

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Jaké 3 designy ukrývá naše kolekce Bunny & Company? Ovečka, zajíček, pejsek

2. a) Od jakého věku doporučujeme hračku plyšového zajíčka? od narození

3. b) Na který den letos připadne velikonoční pondělí? 22.4.

Více informací můžete najít zde: www.shop.malewo.cz

Jaká výhra na Vás čeká?

O značce Canpol babies

Chcete se o značce a výrobcích Canpol babies dozvědět více?

Navštivte náš e-shop nebo se přidejte na náš Facebook či Instagram.

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky. 

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce