Inzerce
Inzerce
Inzerce

Výsledky soutěže o sadu antikolikové lahvičky se savičkou Zero Zero 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Gerd Muller 
  • Janaka93
  • jirakovakaterina
  • tory
  • pedris

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Materiál savičky Zero Zero je vyroben z: silikonu

2. d) Antikoliková lahvička Zero Zero: všechny výše uvedené odpovědi jsou správné

3. d) Díky absenci vzduchových bublin: všechny výše uvedené odpovědi jsou správné

Nápovědu můžete najít zde: https://www.crystalbaby.cz

Jaká bude výhra??

5 výherců získá sadu anti-kolikové láhve ZERO ZERO 270 ml M, která obsahuje:

  • antikoliková láhev Zero Zero 270 ml M
  • náhradní antikoliková savička Zero Zero M
  • náhradní silikonový váček

ANTIKOLIKOVÁ LÁHEV ZERO ZERO 270 ml M

Představujeme NOVINKU, která byla vytvořena odborníky z oboru Pediatrie a Ortodoncie, určenou ke zdravému krmení z láhve v kombinaci s kojením. Našim cílem bylo dosažení zdravého trávení a spokojenosti dětí spolu s podporou kojících maminek a zachováním jedinečné možnosti kojení.

Láhev proti bolestem bříška se středním průtokem (M), kterou ocení také ty maminky, které chtějí kombinovat krmení kojením spolu s krmením z láhve.

Láhev obsahuje váček proti bolestem bříška, který je výsledkem prostého pozorování přírodních jevů. Tento patentovaný, silikonový váček se stahuje v závislosti na tom, jak dítě saje a stejným způsobem se tomu tak děje u mléčných žláz. Díky vzduchu nacházejícímu se v prostoru vnější strany váčku dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin. Díky této absenci bublin nevznikají u dítěte bolesti bříška způsobené plynatostí a stejně tak nedochází k oxidaci mléka a ztrátě důležitých výživných látek.

ANTIKOLIKOVÁ SAVIČKA ZERO ZERO M

Díky svému designu založeném na vědeckých výzkumech tato savička připomíná svým tvarem a texturou mateřskou bradavku jako nikdy předtím. Tímto se dítě zbaví rozpaků mezi savičkou a bradavkou, což při kombinovaném kojení zajistí, že dítko bez problémů přechází z bradavky na silikonovou savičku a naopak.

Přejeme hodně štěstí!


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce