Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení podzimní soutěže o 5 balíčků měsíčkové péče Weleda

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

 • mircamirecka
  lucinka316
  Pet-Z
  silvace
  NatyJ

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. d) Měsíčkový ochranný balzám: všechny výše uvedené odpovědi jsou správné (neobsahuje vodu, má zklidňující a hojivé účinky, obsahuje organický mandlový olej)

2. b) Měsíčková koupel s bylinami je: nepěnivá

3. c) Dětský zubní gel je k dostání: v 10 a 50 ml balení

4. c) Měsíčkový dětský šampón má: 87% dobrou snášenlivost s pokožkou

Více informací na: http://www.weleda.cz/9-pece-o-dite

Jaká bude výhra?

5x balíček produktů Weleda, který obsahuje ochranný měsíčkový balzám, bylinnou koupel, dětský zubní gel a měsíčkový šampon. 

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda chrání a pěstí pokožku Vašeho děťátka od prvního dne života. Speciální kosmetická řada zahrnuje 100% certifikované přírodní přípravky z nejčistších dostupných surovin v kvalitě BIO kosmetiky.

 • produkty jsou vyvinuté ve spolupráci s lékaři a farmaceuty a jsou speciálně uzpůsobené pro potřeby citlivé dětské pokožky – vhodné od prvního dne života
 • dermatologicky testováno
 • výtažky měsíčku lékařského v BIO kvalitě s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky
 • přípravky obsahují pouze čisté přírodní suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou nositeli mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE

Více na www.weledababy.cz

Měsíčkový ochranný balzám

Ochrana pro jemnou pokožku dítěte v drsném počasí.

Chrání pokožku obličeje v chladném a sychravém počasí. Čistý včelí vosk a tuk z ovčí vlny vytvářejí ochrannou bariéru pleti, aniž by přípravek ovlivňoval dýchání pokožky.

Měsíčková koupel s bylinami

Pro klidný spánek a zdraví dýchacích cest

Nepěnivá koupel s výtažky s léčivých rostlin posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky.

Dětský zubní gel

Přirozená prevence zubního kazu od prvního zoubku

Nepěnivý zubní gel předchází vzniku zubního kazu na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čisticích substancí. Výtažek z měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky prospívá zdraví dásní i celé ústní dutiny.

Měsíčkový dětský šampón

Mytí od hlavy k patě

Měsíčkový dětský šampón je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Přípravek je obzvlášť šetrný k očím – běžně nezpůsobuje pálení. Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Vhodný i pro dospělé s citlivou pokožkou.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce