Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o balíček měsíčkové kojenecké péče Weleda Baby

Známe výherce soutěže o balíček produktů Weleda Baby s měsíčkem lékařským pro péči o citlivou pokožku miminka.

  • Lenuska1234
  • Hedvikova
  • Kristulka

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Weleda získává měsíček lékařský pro svou řadu Baby produktů: ve svých vlastních zahradách v Německu

2. b) Dětská pokožka je v porovnání s tou dospěláckou: až 5x tenčí

Nápovědu můžete najít zde: www.weleda.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají balíček měsíčkové kojenecké péče Weleda Baby, který obsahuje:

Weleda Baby: maminkami nejdoporučovanější dětská kosmetika

Pro miminko jsou první měsíce života jedny z nejnáročnějších. Zatímco si zvyká na nový svět, musí se vypořádat s řadou neznámých vjemů, které vnímá především skrze svou jemnou a citlivou pokožku. Kůže novorozence je až pětkrát tenčí než dospělého člověka, a ještě nějaký čas potrvá, než se zcela vyvine. Proto potřebuje šetrný přístup a láskyplnou péči. A tajemství takové péče nejsou žádná kouzla – stačí se vyvarovat zbytečných toxických látek a svěřit svou důvěru přírodě, která stvořila jednu z nejlepších bylinek vhodných především pro dětskou pokožku. Měsíček lékařský.

Protože je měsíček lékařský nepostradatelný pro vývoj dětské kůže, pomáhá řešit opruzeniny a urychluje hojení ekzémů, stal se klíčovou ingrediencí dětské řady značky Weleda. Jednotlivé produkty v BIO kvalitě, které značka vyvinula ve spolupráci s porodními asistentkami už před 60 lety, neobsahují konzervační látky, parfemaci, mikroplasty, geneticky modifikované látky ani ingredience na bázi minerálních olejů.

Díky své kvalitě a šetrnému složení si produkty získaly důvěru maminek již několika generací a zároveň jsou maminkami nejdoporučovanější dětskou kosmetikou v Čechách a na Slovensku.

Více informací na: www.weleda.cz


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×