Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 3 balíčky Měsíčkové kojenecké péče Weleda

Maminkami nejdoporučovanější kosmetika v ČR si pro vás připravila soutěž o 3 balíčky, které obsahují Měsíčkový krém na opruzeniny, Měsíčkovou kojeneckou koupel a Měsíčkový kojenecký olej.

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Fillynka
  • Zuzzaa
  • aknelka16

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Weleda získává měsíček lékařský pro svou řadu Baby produktů: ve svých vlastních zahradách v Německu

2. b) Dětská pokožka je v porovnání s tou dospělou: až 5x tenčí

Více informací na: www.weleda.cz/baby-calendula 

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček Měsíčkové kojenecké péče, který obsahuje

Weleda: maminkami nejdoporučovanější dětská kosmetika

Pro miminko jsou první měsíce života jedny z nejnáročnějších. Zatímco si zvyká na nový svět musí se vypořádat s řadou neznámých vjemů, které vnímá především skrze svou jemnou a citlivou pokožku. Kůže novorozence je až pětkrát tenčí než dospělého člověka, a ještě nějaký čas potrvá, než se zcela vyvine. Proto potřebuje šetrný přístup a láskyplnou péči, které jí pomohou vybudovat její přirozené funkce tak, aby dokázala plnohodnotně ochraňovat drobný dětský organismus. A tajemství takové péče nejsou žádná kouzla – stačí se vyvarovat zbytečných toxických látek a svěřit svou důvěru přírodě, která stvořila jednu z nejlepších bylinek vhodných především pro dětskou pokožku. Měsíček lékařský. 

Protože je měsíček lékařský nepostradatelný pro vývoj dětské kůže, pomáhá řešit opruzeniny a urychluje hojení ekzémů, stal se klíčovou ingrediencí dětské řady značky Weleda. Jednotlivé produkty v BIO kvalitě, které značka vyvinula ve spolupráci s porodními asistentkami už před 60 lety, neobsahují konzervační látky, parfemaci, mikroplasty, geneticky modifikované látky ani ingredience na bázi minerálních olejů.

Díky své kvalitě a šetrnému složení si produkty získaly důvěru maminek již několika generací a zároveň jsou maminkami nejdoporučovanější dětskou kosmetikou v Čechách a na Slovensku. 

 
 
 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce