Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže s Weledou

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Niko.H

  • Eva91

  • 89Carinka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Společnost Weleda má kořeny: švýcarsko německé

2. c) Které produkty ze sortimentu Weledy se začaly vyrábět hned v roce založení? Rozmarýnové vlasové tonikum a Vlasový olej

3. c) Kolik krémů Skin Food se celosvětově prodá za rok? 6 milionů

Více na https://www.weleda.cz/ikonicke-produkty-weleda 

Jaká bude výhra?

3 výherci získají balíček od Weledy, který obsahuje:

Weleda: Udržitelně a ekologicky již 100 let

Jsme to, co jíme a čím se obklopujeme. Jsme součástí celku a jen v harmonii s ním můžeme žít skutečně zdravý a naplněný život.

Touto cestou se ubíraly myšlenky Rudolfa Steinera, zakladatele značky Weleda a možná posledního skutečně renesančního myslitele v Evropě. Jeho duchovní dítě antroposofie je komplexní nauka, ve které Steiner propojuje fyzický a duchovní svět často překvapivým, ale funkčním způsobem. Boří představu o nepraktických filosofech, protože antroposofické principy jsou stále aktuální a prakticky využívané. Třeba waldorfská pedagogika nebo biodynamické zemědělství, jejichž přínos oceňujeme dnes možná ještě více než v době jejich vzniku.

Založením Weledy v roce 1921 Steiner důmyslně propojil svůj zájem o člověka a znalosti přírodních cyklů. Weleda od počátku stojí na čistě přírodních ingrediencích z biodynamického pěstování a mezi kosmetickými značkami je tímto naprosto unikátní. Žádná jiná nemá takovou tradici v důrazu na čistotu a původ surovin. To, co je ještě dnes nadstandard, je pro Weledu již 100 let základ a podstata.

Přejeme hodně štěstí!

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce