Inzerce
Inzerce
Inzerce

Známe výherce soutěže o přebalovací batoh Silver Cross

Ze správných odpovědí byl vylosován a výhru získává:

  • Něňa96

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje autosedačka Silver Cross, která jako jediná otočná autosedačka umožní vašemu dítěti bezpečné a pohodlné cestování od narození do 12 let a odpovídá nejpřísnější bezpečnostní normě i-Size? Motion All Size 

Jakou výhru získá výherce?

1 výherce získá stylový přebalovací batoh Silver Cross, který je vyroben z příjemné, měkké umělé kůže.

Díky batohu budete mít na procházkách a výletech s vaším dítětem vždy volné ruce, ať už jej budete nosit na zádech nebo zavěšený na rukojeti kočárku. Součástí batohu je barevně sladěná přebalovací podložka a termoobal na láhev. Odnímatelné úchyty umožňují zavěšení batohu na kočárek.

Rolls-Royce mezi kočárky

Značka přezdívaná Rolls-Royce mezi kočárky také už po několik generací vozí britské panovníky: kočárkem Silver Cross jezdila královna Alžběta, její syn, král Charles III. i Charlesova vnoučata. Silver Cross už ale dávno neprodukuje jen kočárky. V nabídce má i vyhlášené autosedačky, jež sbírají vavříny v respektovaných soutěžích a testech.  

Například Silver Cross Motion All Size 360, jediná otočná autosedačka?na trhu odpovídající nejpřísnější bezpečnostní?normě i-Size, v roce 2022 právem vyhrála test ADAC coby nejlepší autosedačka kategorie 0-3. Unikátní systém, otočný o 360 stupňů, umožňuje nejen rotaci sedáku, ale také usazení dítěte proti směru jízdy, a to až do věku čtyř let. Praktický je také model Silver Cross Balance i-Size, jenž nabízí čtyři?polohy náklonu a vydrží dítěti prakticky až do puberty (do 150cm výšky).  

Moderní kočárky značky zosobňující tradici jsou potom samostatnou kapitolou. Například Silver Cross Dune, stylový sportovní kočárek minimalistického designu, nejenže skvostně vypadá, ale myslí i na praktické detaily: bezpečnostní pásy zapnete na magnetickou přezku, rukojeť lze výškově přizpůsobit, odpružená kola zvládnou jakýkoli terén a na jeho složení potřebujete jen jednu ruku. Silver Cross Jet Silver Cross Click, golfky, v nichž se pohodlně vyspí i tříleté dítě, zase ocení především ti, kdo hodně cestují: jednou rukou je snadno poskládáte do tvaru, jež většina leteckých společností akceptuje jako příruční zavazadlo. V portfoliu značky najdete mnoho dalších modelů, včetně elegantního Silver Cross Reef z luxusních materiálů. Se Silver Cross zkrátka nemusíte dělat kompromisy.  

Více informací na www.trendybaby.cz/silver-cross

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×