Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o sběrač mateřského mléka a BPA free antikolikovou láhev

Kdo získal sadu Dr.Brown´s sběrač mateřského mléka, a BPA free pastovou antikolikovou láhev? Každá kapka mateřského mléka je vzácná.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • xnikca

Výherci gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Z jakého materiálu je vyroben sběrač na mléko? 100% potravinářský silikon

2. a) Z kolika kusů se skládá sběrač na mateřské mléko? 1 ks

3. a) Jaký účel plní sběrač mateřského mléka? odsávání mateřského mléka a stimulace tvorby mateřského mléka

Více informací můžete najít zde

Jakou výhru získá výherce?

1 výherce získá výherní sadu, která obsahuje Dr.Brown's MILKFLOW sběrač mateřského mléka 120 ml, Dr.Brown's plastovou kojeneckou láhev Options + 120 ml, cestovní uzávěr na kojeneckou láhev, čistící kartáček, sáček na sběrač, návod k použití.

Pro šetrné odsávání bez použití rukou a zbytečné ztráty mateřského mléka

Dr.Brown's jednodílná silikonová laktační pomůcka určená na zachytávání tekoucího mateřského mléka. Pro šetrné odsávání bez použití rukou a zbytečné ztráty mateřského mléka. 

Pro snadné přelévání mateřského mléka do Dr. Brown's kojenecké láhve, která je součástí balení. Zachycování mateřského mléka během kojení.

100% medical-grade materiál. Z BPA free silikónu.

Vhodná do myčky na nádobí a sterilizátoru.

Čištění: Před prvním a po každém použitím sběrač a kojeneckou láhev umyjte a sterilizujte. Vhodné do myčky na nádobí nebo myjte v teplé vodě s použitím saponátu a houbičky nebo jemného kartáčku. Důkladně opláchněte. Vhodné na sterilizování ve vroucí vodě, parním nebo mikrovlnném sterilizátoru. Po sterilizaci a před použitím nechte vychladnout. Vyvarujte se agresivnímu čištění bělícími prostředky, nebo jinými chemickými přípravky.

Čištění houbičkami s ostrým povrchem může vést k poškození výrobku. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při jakýchkoliv známkách poškození přestaňte používat. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření nebo nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů.

Upozornění: Používání laktační pomůcky by měla být příjemná a pozitivní zkušenost. Ukončete zachytávání nebo odsávání v případě, že se i při snaze úpravy polohy sběrače, objeví neustupující bolest. Jakékoliv dotazy týkající se kojení a odsávání mateřského mléka konzultujte se svým ošetřujícím lékařem nebo laktační poradkyní.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce