Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže se zdravotní pojišťovnou RBP

Kdo odpověděl správně na4 soutěžní otázky, týkající se zdravotního pojištění u RBP a vyhrál promo balíček s dárkovými předměty? 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Bulabu3
    papaj
    Simdan
    Katuuulka
    silvace

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Je možné při čerpání finančního příspěvku RBP na očkování dětí využít i slučování bonusů od rodičů a přátel? ano

2. a) Lze využít příspěvek RBP nákup vitamínů v lékárnách v době těhotenství? ano

3. a) V jaké výši mohou čerpat maminky bonus na každé dítě z vícerčat? 1 213 Kč

3. c) Do jakého věku je možné bonus po narození vícerčat čerpat? do 18 let

Více informací na: www.rbp213.cz/cs/bonusy-pro-kazdeho/

Jaká bude výhra?

Balíček zdravotní pojišťovny RBP, který obsahuje: držák na lahve ve tvaru srdce, šálek s talířkem, termoska, ručník, gel na ruce, papírové kapesníčky, propiska, flash disk, blikačky na nohy, 2 aromatické visačky, multifunkční šátek, pláštěnka v obalu, cestovní šitíčko, cestovní zubní kartáček, samolepící bloček

Zdravotní pojišťovna RBP pečuje o nejmenší i jejich rodiče 

RBP, zdravotní pojišťovna se stará o zdravotní péči svých klientů už více než 200 let. Byla založena jako oborová pojišťovna pro havíře a jejich rodiny, dnes ale nabízí řadu preventivních a bonusových programů pro všechny věkové kategorie občanů po celé České republice. Širokou škálu výhod pak přináší nejmenším, stejně jako jejich rodičům.

Zdravotní pojišťovna na celý život

Preventivní a bonusové programy RBP provází její pojištěnce od narození po celý život a podporují zdraví a zdravý vývoj dětí každého věku. Podporu mohou čerpat také rodiče, jejichž potomek trpí různými zdravotními potížemi. RBP mimo jiné přispívá na školky a školy v přírodě v rámci povinné školní docházky, kurzy plavání, permanentky na nejrůznější sportoviště.

Přehled všech preventivních programů, bonusů, způsobu čerpání příspěvků, aktualit ze života zdravotní pojišťovny RBP a mnoho dalších informací pro pojištěnce všech věkových skupin najdete na bezbariérovém webu www.rbp123.cz nebo se můžete obrátit na některou z poboček, které najdete po celé České republice.

 
 
 
 
 
 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce