Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o balíček dětské kosmetiky Oriflame

Kdo získal novinku od značky Oriflame? Kolekce Baby O je z 95 % přírodní péče speciálně navržená pro citlivou pokožku miminek. Všechny produkty Baby O obsahují švédský ovesný olej, který jemně vyživuje a chrání citlivou pokožku miminek již od narození. Složení všech produktů je schváleno dermatology a pediatry.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • alka1975
    kokodák
    tichaj98
    vrlice
    AnetaCS

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Kolik procent přírodních složek obsahují produkty Oriflame BabyO? 95%

2. b) Od kolika měsíců je vhodná péče Oriflame BabyO pro miminka? Od narození (od měsíce 0+)

3. a) Jak se jmenuje základní ingredience, která je obsažena ve všech Oriflame BabyO produktech a má blahodárné účinky na dětskou pokožku? Švédské ovesné mléko

Více informací na: www.cz.oriflame.com/brands/baby-o

Jaká bude výhra?

5 výherců získá balíček dětské kosmetiky, který obsahuje:

95% PŘÍRODY,

100% LÁSKY PRO VAŠE MIMINKO

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší, včetně produktů péče o pleť - záleží jim především na tom, aby byly co nejjemnější, nejpřírodnější a v dokonalé harmonii s dětskou pokožkou již od narození. Na základě filozofie "méně je více" obsahuje nová dětská péče Oriflame Baby O nejméně 95 % přírodních, pečlivě vybraných ingrediencí, které jsou pediatricky schváleny Aliancí pro zdraví pleti.

JEDINEČNOST DĚTSKÉ PLETI

Dětská pleť se od pleti dospělých liší. Je asi o 30 % tenčí než u dospělých a její ochranná bariéra obsahuje méně lipidů, olejů či voskovitých složek. Dětská pokožka snáze ztrácí vlhkost, je citlivější na dráždivé ingredience a zranitelnější vůči nečistotám. Je tedy důležité používat produkty vyvinuté speciálně pro dětskou pokožku.

ŠVÉDSKÝ OVESNÝ OLEJ

Hlavní ingrediencí nové dětské péče je ovesný olej, který nejen hydratuje, ale také zlepšuje ochrannou bariéru dětské pokožky a posiluje její odolnost vůči vnějším agresorům. Každá kapka tohoto zlatavého oleje je získávána ekologicky udržitelným způsobem z kvalitního výběru švédských plodin. Tato bohatá koncentrovaná ingredience je mimořádně kompatibilní s jemnou dětskou pletí a má unikátní kompozici lipidů, které se chovají podobně jako lipidy v pokožce a pomáhají vytvářet ‘druhou vrstvu’ pokožky.

SCHVÁLENO PEDIATRY

Bezpečnost a účinnost jsou vždy základem našich produktů péče o pokožku. Při vývoji nové péče Baby O jsme spolupracovali s celosvětově uznávanou Aliancí pro zdraví pleti (Skin Health Alliance). Po rozsáhlém přezkoumání vědeckých důkazů byla celá řada Baby O dermatologicky schválena pediatry - získala tedy nejvyšší možné hodnocení, které tato organizace uděluje.

Nakupujte již nyní na e-shopu www.oriflame.cz

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce