Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 3 balíčky dětské opalovací péče Weleda

S opalovací řadou Weleda Sensitive díky přírodním minerálním filtrům máte vždy jistotu 100 % ochrany – ve chvíli, kdy produkt aplikujete na pokožku, začíná okamžitě pracovat. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Beruschka

  • petravel

  • rkozakova

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Hlavní účinnou látkou chránící pokožku před UV zářením je v dětských opalovacích produktech Weleda Sensitive: Oxid titaničitý

2. a) Opalovací produkty Weleda Sensitive jsou?  Bez obsahu parfemace

Více na https://www.weleda.cz/dite/opalovaci-pece

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají balíček dětské opalovací péče Weleda.

Všechny děti přímo zbožňují léto a nejraději by ho celé strávily venku. Silné sluneční paprsky by ale na jejich kůži mohly napáchat nepříjemné škody. Kromě pobytu ve stínu během poledních hodin, pokrývky hlavy a lehkého oblečení s delším rukávem, je důležité sáhnout po spolehlivém opalovacím krému či mléku, které neobsahuje dráždivé syntetické látky.

Opalovací řadou Weleda Sensitive zanechá na pokožce jemný bílý film, takže máte jistotu a přehled, kde všude je vaše dítko před slunečními paprsky ochráněno.

Obsažené minerální UV filtry bez nanočástic odrážejí UV záření, zatímco organický kokosový olej a bambucké máslo zajišťují dostatečnou hydrataci. Jemné složení je klinicky testováno, bez problému ho snese i velmi citlivá kůže – ať už miminek, dětí nebo dospělých.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×