Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o unikátní samolepkovou knížku Můj první kalendář

Zaznamenejte každý jedinečný okamžik v životě vašeho miminka!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 • koccinka
  Marča13
  Hedvikova
  klosjanak
  hel8
  Popcha
  tery89
  Nixelka
  Rterinar
  89Carinka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Díky čemu zaznamenáte do kalendáře rychle, jednoduše a přehledně všechny neopakovatelné zážitky Vašeho miminka? Samolepkám

2. c) Narodilo se Vám miminko? Chystáte se vytvořit miminku album nebo mu psát deníček? Můj první kalendář je pro všechny maminky ideálním řešením. Proč je Můj první kalendář ideálním řešením? Všechny výše uvedené možnosti jsou správně (Je to rychlý a jednoduchý způsob, jak si uchovat vzpomínky - za pomocí milníkových samolepek. Kalendář je nedatovaný a mohu začít kdykoliv)

Jaká bude výhra?

8 výherců získá unikátní samolepkovou knížku Můj první kalendář se základní sadou nálepek 220 ks

Unikátní samolepková knížka

Můj první kalendář je unikátní samolepková knížka, která slouží pro zaznamenání všech krásných a nových okamžiků po narození dítěte. Na každém zážitku s miminkem záleží, obzvlášť když je to poprvé. Rodiče ale často v tomto období nemají tolik času, aby si vše podrobně zapisovali. Můj první kalendář je proto navržen jednoduše a intuitivně, aby bylo zaznamenávání vzpomínek snadné a rychlé.

Zároveň je nedatovaný, takže můžete začít kdykoliv.

Jednoduchý a rychlý způsob, jak si uchovat vzpomínky

Můj první kalendář obsahuje 12 listů, jeden na každý měsíc, s nedatovanými políčky pro každý den v měsíci. Do těch si můžete zaznamenat zážitky, dovednosti a události vašeho miminka.

V základní sadě dostanete 220 samolepek, které vám v tom pomohou. Pokud máte pocit, že to nebude stačit, pak vám přijdou vhod extra sady samolepek, které nabízejí ještě více možností.

Kromě nálepek můžete k zaznamenání zážitků využít i jakýkoliv jiný způsob – do kalendáře si třeba zapisujte, kreslete nebo vlepujte fotky! Na konci knížky je pak prostor pro vzkazy – od rodičů, od babičky a dědy, od sourozenců...

Díky tomu všemu je Můj první kalendář jednoduchým a originálním pomocníkem při uchovávání vzpomínek na to nejkrásnější období, k němuž stojí za to se vracet.

Kalendář je originální a je to úplná novinka na českém trhu.

Sledujte naše sociální sítě na Facebooku a Instagramu, aby Vám neunikla žádná novinka.

Více na www.mujprvnikalendar.cz

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce