Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 3 balení ekoplenek Moltex Pure & Nature

Známe výherce soutěže o ekoplenky a vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature, šetrné ke zdraví a životnímu prostředí.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • rmarci@seznam.cz
  • silvace
  • xnikca

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky: 

1. a) Kde jsou plenky Moltex Pure & Nature vyráběny? Německo.

2. a) Z čeho je měkká vnitřní vrstva plenek dotýkající se pokožky miminka: Z rostlinných zdrojů.

3. b) Z čeho je obal plenek? Z plastu z cukrové třtiny.

Nápovědu můžete najít zde: www.babystart.cz

 

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají balíček obsahující 3 balení ekoplenek Moltex Pure & Nature ve velikosti dle vlastního výběru a eko vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature.

Plenky Moltex Pure & Nature patří mezi největší stálici v ekoplenkách na evropském trhu a vždy vynikaly nejen svou šetrností ke zdraví a životnímu prostředí, ale také svou skvělou funkčností. Plenky jsou vyráběny kompletně v Německu za použití 100% obnovitelné energie. Při jejich výrobě jsou používány přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice a jsou 100% bez škodlivých látek. Vnitřní vrstva plenky dotýkající se pokožky je z rostlinných zdrojů. Hypoalergennost a naprostou bezpečnost potvrzují mnohé certifikace, např. EU Ecolabel, Allergy Ceritified, Dermatest.

Dobrá zpráva je, že jsou nyní plenky díky nedávnému snížení cen cenově srovnatelné s konvenčními plenkami. Plenky můžete koupit buď přímo u distributora www.babystart.cz nebo v mnohých e-shopech, např. alza.cz, mall.cz, rohlik.cz, biooo.cz, pilulka.cz, drmax.cz. Také jsou plenky nově k dostání v sítích kamenných prodejen Rossmann a Makro Cash & Carry.

Více informací na www.babystart.cz.

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×