Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže s novou kolekcí Baby Shower od LOVI!

Znáte pojem BABY SHOWER? Blízké kamarádky nastávající maminky organizují večírek před narozením miminka, kde se oslavuje, že se z ženy stane maminka. A možná taky poslední možnost užít si párty, než začne pořádný zápřah. :-) Značka LOVI si k této příležitosti nachystala krásnou novinku – skleněné láhve LOVI z kolekce Baby Shower! Můžete se těšit na lahvičky o objemech 150 a 250 ml pro holčičky či chlapečky, které nenarušují sací reflex miminka. Jsou lehounké a bez postranních švů, dobře se čistí a díky dynamické savičce zachovávají přirozený rytmus sání dítěte, podporují práci svalů rtů a jazyka, stejně jako při kojení. Chcete kolekci Baby Shower vyhrát? 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslal a výhru získává:

  • xx

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) V jaké zemi má svůj původ pojem Baby Shower? USA

2. a) Značka LOVI nabízí dále také tyto kolekce kojeneckých lahviček: Láhve LOVI Trends Botanic a Indian Summer

3. b) O jakých objemech nabízí značka LOVI své kojenecké lahvičky? 120, 150, 240, 250, 330 ml

Více informací na: https://lovibaby.com/cz_CS/produkty/krmeni-z-lahve/lahve.

Co obsahuje balíček LOVI?

  • 2x balíček BABY SHOWER pro holčičku: LOVI skleněnou láhev BABY SHOWER 150 ml a 250 ml, dudlík LOVI PRIDE & JOY 0–3 měsíce (2ks)

  • 2x balíček BABY SHOWER pro chlapečkaLOVI skleněnou láhev BABY SHOWER nebo BOTANIC 150 ml a 250 ml, dudlík LOVI PRIDE & JOY 0–3 měsíce (2ks) nebo LOVI BOTANIC 0–3 měsíce (2ks)

 

O značce LOVI

Profesionální podpora a ochrana kojení

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Chcete se o značce a výrobcích LOVI dozvědět více? Navštivte naše webové stránky LOVI nebo se přidejte na náš Facebook či Instagram.

 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce