Soutěž o knihu Himálajské pohádky

Připravili jsme pro vás soutěž o knihu Himálajské pohádky plnou příběhů ze zemí na střeše světa. 

Soutěžní otázka je snadná. Himálajské pohádky vyšly v knižní podobě i audio podobě. Která z nich obsahuje více příběhů? Podívejte se na shop.protibet.cz, kde zjistíte správnou odpověď. 

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Soutěž probíhá v termínu od 6. 8. 2018 do 19. 8. 2018.

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jeho dotazník bude mít výherní pořadové číslo. 

Nápovědu naleznete v článku nebo na www.shop.protibet.cz

Výhru získávájí správně vyplněněné dotazníky s tímto pořadovým číslem:

  • 56, 108, 169

Jaká výhra na Vás čeká?

3 výherci získají pohádky z Tibetu, Ladakhu, Bhútánu a Sikkimu.

Himálajské pohádky

Himálajské pohádky nesou podtitul Vyprávění z Tibetu, Bhútánu, Ladakhu a Sikkimu, jedná se o unikátní soubor 33 příběhů z oblasti Himálaje. Příběhy jsou krátké a končí poučením. Děti budou překvapené, že se nejedná o pohádky, na jaké jsou zvyklé. V Himálajských pohádkách nevystupují nadpřirozené postavy, hrdinové příběhů jsou obyčejní lidé, kteří bojují s chamtivostí, závistí nebo lží. Hrdinové jednotlivých příběhů musí svou bystrosti  předčít chamtivého krále nebo lstivého souseda. Stejně jako naše pohádky, i příběhy Himálajských pohádek končí dobře a poctivost a dobro vítězí. 

Kromě jednotlivých na sebe nenavazujících příběhů zaujmou Himálajské pohádky čtenáře i krásnými ilustracemi od výtvarnice Lenky Jasanské. Ilustrace jsou originální, barevné a přesně dokreslují atmosféru jednotlivých příběhů.

Kromě knižní podoby existuje i audio verze, která obsahuje výběr 14 příběhů, jejichž poetiku doplní hlasy Nely Boudové, Báry Hrzánové, Vladimíra Javorského a Jiřího Lábuse. 

Výtěžek z prodeje navíc pomůže tibetským dětem v Gyaltenu. Organizace MOST ProTibet podporuje školu v Gyaltenu ležící ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem v Tibetské autonomní prefektuře Kardze. Škola Poskytuje bezplatné vzdělání v tibetštině pro téměř 400 dětí ve věku od 6 do 13 let. Děkujeme moc za podporu.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce