Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o sadu HemaGel PRVNÍ POMOC, která nesmí chybět v žádné lékárničce!

Odřeli jste si na výletě koleno? Opařili jste se horkou vodou? Trápí vás po dlouhé procházce puchýře na nohou? Akutní rány, popáleniny, řezné rány a jiná drobná poranění kůže spolehlivě ošetříte pomocí speciální sady HemaGel PRVNÍ POMOC. V balení najdete zdravotnický prostředek HemaGel k urychlení hojení ran a tři kusy speciální krycí fólie Dermafoil

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Andrejkakocicka
  • karliki
  • Tejak33

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Který vědec českého původu stojí za objevem, na jehož principu je založen účinek HemaGelu? Otto Wichterle

2. b) Jak je označován způsob hojení, při němž se HemaGel využívá? princip tzv. vlhkého hojení

3. a) Jak často se HemaGel aplikuje? 1x denně

Více informací na www.pripravky-aurovitas.cz/pripravky/hemagel-prvni-pomoc/.

Jaká bude výhra?

3 výherci získají sadu HemaGel PRVNÍ POMOC.

Zdravotnický prostředek

Jak rychle zahojit drobná poranění?

HemaGel je zdravotnický prostředek, který urychluje hojení až o 50 % oproti suchému hojení. Funguje na principu tzv. vlhkého hojení, kdy místo klasické náplasti použijete na ošetření ranky hydrofilní gel. Tajemství metody spočívá v tom, že podporuje vlastní hojivé procesy těla. Tekutina, kterou rána vylučuje, totiž obsahuje řadu růstových faktorů a výživných látek, jejichž působení je pro správné a rychlé zacelení rány potřebné. 

Krátce po nanesení vytvoří gel na ráně ochrannou vrstvu, která podporuje její uzavírání. Absorbuje z rány sekrety, ale udržuje ji vlhkou, díky čemuž se nevytváří strupy, rána není bolestivá a rychle se hojí. 

K přikrytí postiženého místa slouží omyvatelná fólie Dermafoil, která nepřisychá k ráně a podporuje hojící účinky HemaGelu. Rozměr fólie jde navíc snadno upravit a v případě malých poranění ji lze rozdělit na více kusů.

 

 
 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce