Inzerce
Inzerce
Inzerce

Na které Hami dobrotě si váš malý rarášek pochutnává nejraději?

Napište nám hodnocení na náš Facebook a získejte balíček produktů Hami!

Má vaše děťátko nejraději Hami? Plníte den co den jeho lahvičku mlíčkem, po kterém má váš malý jedlík spokojené bříško? Pak se o svoji zkušenost podělte na našem Facebooku a získejte balíček plný Hami dobrot!

Soutěž probíhá v termínu od 9. 9. 2019 do 22. 9. 2019

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Soutěžící se zapojí do soutěže o výhru tak, že v době trvání soutěže prostřednictvím komentáře odpoví na soutěžní otázku: Na které Hami dobrotě si váš malý rarášek pochutnává nejraději?  uveřejněnou pod soutěžním příspěvkem na facebookové stránce Babyonline.cz.

Pokud soutěžící zveřejní spolu s komentářem fotografii, nesmí na ni být zachycen produkt zn. Hami pouze pro děti starší 6 měsíců.

Výherní příspěvky budou vybrány členy marketingového týmu Pořadatele a kritériem výběru bude originalita a nápaditost soutěžních příspěvků..

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže HAMI mléka!

Na jaké výhry se můžete těšit?

1. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.500,- Kč

2. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.000,- Kč

3. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 750,- Kč

Maximální počet výher v soutěži jsou 3, tj. v soutěži budou maximálně 3 výherci. Soutěž končí uplynutím doby trvání soutěže. Výherci budou určeni pořadatelem soutěže – výhru získávají 3 nejlepší zveřejněná hodnocení vybraná pořadatelem soutěže. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit a vyhrát jen jednou. V případě, že se soutěžící zapojí do soutěže víckrát, k druhému a každému dalšímu zapojení se do soutěže se nepřihlíží.  

Hami

Hami je tu pro vás již více než 20 let, aby vás podporovalo a inspirovalo na cestě výživy vašeho děťátka. Příkrmy pro vaše nejmenší připravujeme s maximální péčí a dodržujeme přísná pravidla pro dětskou výživu. Pečlivě sledujeme a kontrolujeme každý krok přípravy pochoutky pro vašeho drobečka. Všechny naše suroviny musí splnit více než 600 kontrol kvality. To vše děláme proto, abyste měli 100% jistotu, že dáváte svému miminku to nejlepší

Přejeme hodně štěstí!

Hodnocení: Na které Hami dobrotě si váš malý rarášek pochutnává nejraději? vkládejte pod soutěžní příspěvek na facebookové stránce Babyonline.cz!


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce