Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže: Na které Hami dobrotě si váš malý rarášek pochutnává nejraději?

Má vaše děťátko nejraději Hami mléko? Plníte den co den jeho lahvičku mlíčkem, po kterém má váš malý jedlík spokojené bříško?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • 1. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.500,- Kč - Májinka Sýkorová Plánská

  • 2. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.000,- Kč - Iveta Kuzmaničová

  • 3. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 750,- Kč - Monika Šenková

Výhercům gratulujeme!

Kdo napsal nejlepší recenzi prostřednictvím komentáře odpoví na soutěžní otázku: Na které Hami dobrotě si váš malý rarášek pochutnává nejraději?  uveřejněnou pod soutěžním příspěvkem na facebookové stránce Babyonline.cz.

Výherní příspěvky byly vybrány členy marketingového týmu Pořadatele a kritériem výběru byla originalita a nápaditost soutěžních příspěvků.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže HAMI mléka!

Na jaké výhry se můžete těšit?

1. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.500,- Kč

2. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.000,- Kč

3. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 750,- Kč

Maximální počet výher v soutěži jsou 3, tj. v soutěži budou maximálně 3 výherci. Soutěž končí uplynutím doby trvání soutěže. Výherci budou určeni pořadatelem soutěže – výhru získávají 3 nejlepší zveřejněná hodnocení vybraná pořadatelem soutěže. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit a vyhrát jen jednou. V případě, že se soutěžící zapojí do soutěže víckrát, k druhému a každému dalšímu zapojení se do soutěže se nepřihlíží.  

Hami

Hami je tu pro vás již více než 20 let, aby vás podporovalo a inspirovalo na cestě výživy vašeho děťátka. Příkrmy pro vaše nejmenší připravujeme s maximální péčí a dodržujeme přísná pravidla pro dětskou výživu. Pečlivě sledujeme a kontrolujeme každý krok přípravy pochoutky pro vašeho drobečka. Všechny naše suroviny musí splnit více než 600 kontrol kvality. To vše děláme proto, abyste měli 100% jistotu, že dáváte svému miminku to nejlepší

Iveta Kuzmaničová


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce