Vyhodnocení soutěže o GraviTrax - kuličkovou dráhu od Ravensburgeru

Ravensburger uvádí žhavou novinku “GraviTrax” na český trh! Kuličková dráha Gravitrax od společnosti Ravensburger pomáhá dětem pochopit zákony gravitace hravou formou.

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • SarahAnn
    Naty5

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Co kromě GraviTrax vyrábí společnost Ravensburger? puzzle

Více na www.ravensburger.org/cz/objevuj-s-n%C3%A1mi/gravitrax/index.html

Jaká bude výhra?

 

2x základní sada Gravitrax

Gravitrax - interaktivní kuličková dráha

Společnost Ravensburger přináší na trh novinku Gravitrax, interaktivní kuličkovou dráhu, která testuje zákony gravitace. Děti i dospělí si mohou hrát společně a stavět nejrůznější možné designy dráhy. Akční doplňky dodávají hře na akčnosti a umožňují ovlivňovat běh kuličky s pomocí magnetické síly, kinetiky a gravitace. 

Pět kovových kuliček a závod o to, která projede postavenou dráhu nejrychleji. Dráha je postavena z nejrůznějších komponentů a na různých úrovních: červená kulička překříží cestu zelené. Magnetický kanon vystřelí modrou kuličku. Zelená kulička se zpomalí ve smyčce a modrá vystřelí před ní … 

Nezáleží na tom, jestli při stavění dráhy budete následovat instrukce nebo jestli vyzkoušíte svou vlastní kreativitu. Jde hlavně o to si to užít. Malí i velcí stavitelé musí chytře využívat zákonů fyziky a pospojovat jednotlivé díly tak, aby si postavili vlastní zábavnou horskou dráhu. Akční doplňky, jako magnetický kanon, výhybky a smyčky podpoří kreativitu hráčů a změní směr kuliček. Pomohou jim také překonat vyšší překážky a urychlit kuličky. Kartičky s úkoly a plány na stavění pomohou začátečníkům. Později už každý může nechat volný prostor vlastní fantazii. Dodatečné akční prvky a stavící prvky nabízí nekonečné množství kombinací a designů. 

Gravitrax přináší novou zábavu pro všechny, kterým je osm a vice let, jak prozkoumat fyzikální zákony. Startovací sada Gravitrax obsahuje 100 dílů a variabilní hrací desku, karty s úkoly, plány na stavění a 5 kovových kuliček. K základní sadě je možné doplňovat další díly a akční doplňky. V Německu byl nedávno vytvořen světový rekord, když dva lidé postavili kuličkovou dráhu dlouhou 246 metrů z více než 20 tisíc dílků. 

GraviTrax také jako aplikace zdarma

K nové kuličkové dráze byla vytvořena tak aplikace. Ta dětem umožňuje postavit jejich designy dráhy v digitální formě a později je otestovat s reálnými komponenty. Měnící se perspektiva běžící kuličky může být sledována s pomocí kamery a VR headset společně s kompatibilním telefonem nebo tabletem – nebo dokonce i ve virtuální realitě. Aplikace je zdarma a je dostupná pro iOS a android.  

RAVENSBURGER Gravitrax 275045 GraviTrax Startovní sada - S využitím 18 stavebních prvků můžete sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky. Doporučená maloobchodní cena 1 349 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275076 GraviTrax Kladivo - Ať dá kladivo pořádnou ránu! Dodejte své kuličce Kladivem nový impuls, aby zvládla ještě delší dráhu. Doporučená maloobchodní cena 249 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275083 GraviTrax Smyčka - Prožeňte kuličku smyčkou! Zapojením Smyčky do startovní sady GraviTrax® bude vaše kuličková dráha napínavější. Kolik energie potřebuje kulička k tomu, aby se protočila Smyčkou? Doporučená maloobchodní cena 249 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275090 GraviTrax Katapult - Překonávejte překážky! Díky Katapultu proletí vaše kulička vzduchem navzdory zemské přitažlivosti. Zapojením Katapultu do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti. Doporučená maloobchodní cena 249 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275106 GraviTrax Magnetický kanon - Ještě více energie pro vaši kuličkovou dráhu! S Magnetickým kanónem bude kulička překonávat neuvěřitelné výškové rozdíly a kutálet se ještě déle. Doporučená maloobchodní cena 249 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275113 GraviTrax Stavba - S touto sadou rozšíříte svou kuličkovou dráhu o dodatečné základní desky a další stavební prvky, které zapojíte do své startovní sady GraviTrax®. Doporučená maloobchodní cena 499 Kč.

RAVENSBURGER Gravitrax 275120 GraviTrax Dráha – Prodlužte své dráhy! Tato sada vám umožní pozdvihnout vaši kuličkovou dráhu na vyšší úroveň. Doporučená maloobchodní cena 499 Kč.

O společnosti Ravensburger

Společnost Ravensburger je rodinná německá firma, která vznikla v roce 1883. Dnes Ravensburger nabízí širokou škálu kvalitních a kreativní dětských her, hlavolamů, vědeckých setů a především největší výběr 2D a 3D puzzle v Evropě. Výroba byla pro většinu typů produktů přesunuta do českého města Polička. Ravensburger klade již od počátku důraz na vysokou kvalitu veškerých výrobků. Puzzle si tak dokáží udržet svůj perfektní stav, i když je malé děti skládají stále znovu a znovu. Dětem i dospělým přináší Ravensburger zábavu a vzdělávání formou hry, současně také podporuje rodinnou pohodu a společně strávený čas. Hry a puzzle jsou vyvíjeny tak, aby zábavnou formou cílily na věkově odpovídající dovednosti dětí. Ravensburger věří, že brzké rozvíjení a stimulace myšlení u dětí pomáhá nejen vyvíjet jejich zvídavost, motorické a umělecké dovednosti, ale také dodává pocit uspokojení a radosti z dosaženého cíle. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných institucí jako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio nebo Family Fun.

 

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce