Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o 3 dny plné zážitků v EKOParku Liberec

V online světě se možná o přírodě dočtete spoustu věcí, ale v EKOParku, zeleném srdci Liberce, ji doopravdy zažijete, ucítíte a osaháte.

Soutěž probíhá v termínu od 20. 6. do 26. 6. 2022.

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

 • 18, 75, 136

Nápovědu naleznete zde: https://www.ekoparkliberec.cz/ekopark-liberec/

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají voucher na den plný zážitků v EKOParku Liberec

Vydejte se za dobrodružstvím, zábavou a poznáním do Prvního volnočasového EKOParku Liberec, kde zjistíte, že mobil, tablet a být stále online k životu vlastně vůbec nepotřebujete. K celodennímu vstupnému (s možností opuštění a návratu) máte navíc přibalené i další aktivity a dárkové upomínkové předměty. 

EKOPark je místem setkávání zaměřeným na ekologii, vzdělávání, kulturu, životní prostředí, zdraví, sport a volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie. Vznikl na území bývalé skládky a budete mrkat, co všechno tu na vás na ploše větší než 5000 m2 čeká.

Najdete tu relaxační prvky určené pro pobyt v přírodě, piknikové paloučky, vyhlídkové rozhledny pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, ale i pro přespání ve volné přírodě, obří pískoviště, prolézačky, kniho-budky, houpací sítě, hmyzí hotely, mini zoo, bludiště, přírodní stezku pro chůzi na boso, interaktivní javorový altánek plný dřevěných skládaček, obří blátivou kuchyni, vodní hrátky, originální dřevěné sochy, i dobrodružnou Cestu za pokladem a mnoho dalšího.

Děti se tu jen tak neunaví, zmožení dospěláci ale určitě uvítají, že celý park je zároveň jednou velkou „lesní kavárnou“ s dostatkem míst na sezení včetně terásek v korunách stromů, kde si vychutnáte kávu i občerstvení s parádním výhledem jako bonusem.

Nějakou „mňamku“ vám uvaří i vaše děti v oblíbené blátivé kuchyni a z kreativní dílničky určené pro děti od 2 let i dospělé si kousek EKOParku odnesete domů na památku. 

Jak se do EKOParku dostanete: Vstup pro veřejnost je možná pouze ze strany cyklostezky u zadní brány stadionu U Nisy (FC Slovan Liberec).

Tip pro přespolní: V Liberci je spousta dalších lákadel, zůstaňte ve městě ještě pár dní a využijte třeba ubytování v rodinných apartmánech Sun¬Garden v bezprostřední blízkosti parku. Ubytování hosté mají volný vstup do EKOParku po celou dobu jejich pobytu.

Dárkový poukaz na den plný zážitků v EKOParku Liberec:

 • Celodenní vstupenka pro 1 osobu (s možností opuštění a návratu)
 • Ekodílničky (1 výrobek)                   
 • Krmení pro kozy Pištu a Rozinku                
 • Cesta EKOParkem za pokladem (herní plánek)
 • Suvenýr dle vlastního výběru (originální dřevěná tužka nebo pamětní mince EKOParku nebo dřevěný EKOParťák)

Otevírací doba pro veřejnost: za příznivého počasí otevřeno denně květen - říjen

Více informací na https://www.ekoparkliberec.cz/ekopark-liberec/

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:

 

Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
 • Ekopark
  Ještě jsem o tom neslyšela, vypadá zajímavě
  Moly   | 24.06.2022 13:52:05
  Reagovat | URL příspěvku
 • Ekopark
  Byli jsme loni a libilo se nám. Dcera si vyrobila čertíka v dílničce, chodila v bludisti a hlavně ji bavila kuličková dráha 
  Lenuska1234   | 20.06.2022 07:05:21
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×